У мережі показали фото з бухти в тимчасово окупованому Севастополі, де 29 жовтня було здійснено атаку на кораблі чф рф. Знімки бухти було зроблено 1 листопада, пише Speka.
Оприлюднив знімки OSINT-аналітик Бенджамін Пітетт. На фото видно наслідки атаки 29 жовтня на російські кораблі в Севастополі.
«Супутникові зображення, зроблені 1 листопада о 05:35 і 11:06 UTC, показують два фрегати класу «Адмірал Григорович», які зараз дислокуються в Чорному морі та пришвартовані в порту», — йдеться в повідомленні аналітика.
На одному зі знімків можна побачити, що один із кораблів спочатку перебував на буксирі, а за декілька годин він уже був біля швартової стінки Стрілецької бухти.

Який саме корабель зображений на фото та яких пошкоджень він зазнав, зрозуміти важко, оскільки його пошкоджена сторона «прихована» від супутника.

Фото бухти в окупованому Севастополі після атаки 29 жовтня

Фото бухти в окупованому Севастополі після атаки дронів на кораблі чф рф
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Як говорити з підлітками, щоб вони почули: як завоювати увагу покоління Z і альфа
Фонд Андрія Матюхи та Good Donations: у «Охматдиті» впровадили систему Thompson