Facebook Pixel

В мережі показали ексклюзивні кадри палаючих російських кораблів у Севастополі

В мережі опублікували ексклюзивні кадри палаючих російських кораблів у ніч на суботу, 29 жовтня, в тимчасово окупованому Севастополі.

Згідно з попередньою інформацією, яку підтверджує опубліковане відео, нічні вибухи пошкодили щонайменше три російські кораблі-носії «Калібрів». Зокрема пошкоджень зазнав фрегат «Адмірал Макаров».

Також є інформація, що декілька кораблів були не просто пошкоджені, вони взагалі пішли під воду.

Хто саме стоїть за нічними вибухами — наразі невідомо. Українські спецслужби кажуть, що вони ніякого відношення до нічних подій в Криму не мають. Однак тут варто згадати про досить цікавий факт — сьогодні вранці на сторінках СБУ в соцмережах з'явилося фото та текст «It's BAVOVNA o'clock!».

Ексклюзивні кадри палаючих російських кораблів в окупованому Севастополі 29 жовтня (відео)

Your browser doesn't support HTML5 video.

Також про непричетність до нічних вибухів заявив й очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім. Він підкреслив, що хоч Миколаїв і є морським містом, але до вибухів він не причетний.

Quote«Це не ми, з тими лодками… Погода нам прямо допомагає», — зазначив Кім.

Віталій Кім відреагував на знищення російських кораблів у Севастополі 29 жовтня

Your browser doesn't support HTML5 video.

Реакція росії на вибухи в окупованому Севастополі

Надвечір на росії знайшли спосіб відповісти на нічні вибухи в Криму. Так, російська сторона заявила про припинення участі у реалізації «зернової угоди». Також рф звинуватила Україну у вчиненні теракту «за участю фахівців Великої Британії» й додала, що російські кораблі, які зазнали атаки, були «задіяні в забезпеченні безпеки «зернового коридору».

На обвинувачення росії відреагували у Великій Британії. Британці назвали обвинувачення рф «брехливою заявою епічного масштабу».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉