Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Після вибухів у Криму в росіян почалася паніка. Окупанти вивозять свої родини — Джемілєв

Вибухи в окупованому Криму — у росіян паніка, «влада» вивозить свої родини з півострова. Фото: slovoidilo.ua

Вибухи в окупованому Криму — у росіян паніка, «влада» вивозить свої родини з півострова. Фото: slovoidilo.ua

В окупованому Криму росіяни вже не почувають себе, як вдома. А все через вибухи, які останнім часом постійно лунають на території півострова. Про це розповів лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в інтерв'ю Крим. Реалії.

За його словами, представники окупаційної влади після «бавовни» в Криму вивезли свої сім'ї з півострова.

Quote«Настрої, різні, звісно. Паніка — ви самі бачили величезні потоки машин у бік росії. Мені сказали, що («голова» Криму Сергій) Аксьонов та (голова окупаційної Державної ради Криму Володимир) Константинов вивезли свої сім'ї. Співробітники ФСБ також вивезли своїх людей. Це гарна ознака», — наголосив Джемілєв.

Він також розповів, що кримські татари радіють таким обставинам. Однак місцева «влада» продовжує переслідувати їх.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Я після цих подій обдзвонив багато точок у Криму, дізнатися реакцію. І мене насторожило, що по руках гуляє аналітична записка, де йдеться, що треба стежити за кримськими татарами, це їхні витівки. Ще починаючи з першої окупації Криму росією ще за Катерини II будь-які приводи використовували для того, щоб витіснити кримських татар», — розповів Джемілєв.

Контекст. Нагадаємо, протягом останніх декількох тижнів в окупованому Криму постійно лунають вибухи. Інформація про роботу ППО на території окупованого півострову надходить майже щодня.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини