Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський створив раду з питань деокупації Криму. Підписано відповідний указ

Зеленський підписав указ про створення ради з питань деокупації Криму. Фото: armyinform.com.ua

Зеленський підписав указ про створення ради з питань деокупації Криму. Фото: armyinform.com.ua

В Україні з'явиться консультативна рада з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної республіки Крим та міста Севастополя. Відповідний указ №579 підписав президент України Володимир Зеленський.

В документі зазначено, що раду створили для сприяння координації заходів з питань деокупації, реінтеграції та відновлення територіальної цілісності України, а також захисту прав та інтересів громадян України, й подолання наслідків і відшкодування шкоди, завданої державі Україна. Також рада буде займатися проектами у рамках діяльності Кримської платформи.

В цілому основними завданнями Консультативної ради будуть:

  • підготовка пропозицій щодо пріоритетів діяльності Ради;
  • діяльність у рамках Кримської платформи;
  • підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань, що стосуються деокупації та реінтеграції Криму.

Відповідно до указу, протягом місяця очільник Офісу президента Андрій Єрмак повинен подати пропозиції про персональний склад Консультативної ради. Наразі відомо, що до складу новоствореного органу увійдуть керівник ОП, секретар РНБО, очільник СБУ, генеральний прокурор (за згодою), міністри, заступники глави ОП, глава Меджлісу (за згодою).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що указ президента про створення консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної республіки Крим та міста Севастополя набуває чинності з дня його опублікування, тобто з 15 серпня.

Коментарі

Всі новини