Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коли Україна відвоює Херсон і Крим та чи вдасться росії захопити Миколаїв – прогноз генерала Марченка

Генерал Марченко про Херсон, Крим, Керченський міст та Миколаїв. Фото: Facebook / Free Марченко

Генерал Марченко про Херсон, Крим, Керченський міст та Миколаїв. Фото: Facebook / Free Марченко

Генерал-майор Дмитро Марченко, який завадив російським окупантам захопити під свій контроль Миколаївську область на початку російсько-української війни, переконаний, що звільнення Херсона від загарбників залишилося чекати недовго. В інтерв’ю «РБК-Україна» він також висловив упевненість у тому, що псевдореферендум у захопленому Херсоні агресор провести не зможе.

Коли ЗСУ виб’є росіян із Херсона

Марченко відмовився називати конкретні дати початку контрнаступальної операції на Херсонщині, однак додав, що терпіти лишилося недовго.

Quote«Хочу передати херсонцям: нехай трошки потерплять, це буде не так довго, як усі очікують. Це буде швидко. Хай ще трошки протримаються. Ми про них не забуваємо, ніхто не відмовляється від свого народу, ми прийдемо їм на допомогу, але нехай трошки зачекають. Найближчим часом вони все побачать і почують», — зазначив він.

Марченко наголосив, що з-поміж росіян уже точаться розмови про неможливість реалізації в області такого самого сценарію, як був у Криму. Населення налаштовано рішуче й не дає Москві просувати на свої землі ідеї «руського міру» та «референдумів».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коли буде звільнено Крим і яка доля чекає на Керченський міст

Марченко заявив, що деокупація Криму відбуватиметься у військовий спосіб.

Quote«Ніхто від нього не відмовлявся. Крим – це Україна, це наша земля, там наші люди, які досі змушені сидіти в окупації. Ніхто не давав Росії права прийти, забрати шмат землі і сказати, що «це моє». Ми відвойовуватимемо Крим так само, як будемо відвойовувати Херсон, Луганськ і Донецьк», — підкреслив він.

Генерал також зазначив, що Кримський міст однозначно буде знищено. Цей крок унеможливить перекидання резервів із рф.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Чи є в росіян шанси захопити Миколаїв

Марченко підтвердив, що російське командування перекинуло на Південний напрямок велику кількість сил, однак «ніхто їх тут не боїться, ніхто від них не тікатиме, ми готові їх зустрічати й давати бій». Головна мета перегрупування – показати успіх хоча б на одному із фронтів.

На думку генерала, загарбники можуть здійснити спробу наступу на Кривий Ріг, оскільки це дасть їм змогу рухатися далі на Вознесенськ і Южноукраїнськ. Ці населені пункти є важливими для потенційного взяття Миколаєва в кільце.

Quote«Вони вже намагалися взяти Миколаїв, їм це не вдалося, тому зараз вони хочуть обійти його, узяти в кільце і потім це кільце стискати. Фактично так, як вони робили це з Маріуполем. Але я вважаю, що всі ці їхні плани почнуть руйнуватися, тільки-но вони почнуть якісь наступальні дії», — розповів він.

Щодо Одещини Марченко певен, що свій шанс на захоплення області вони проґавили ще в березні.

Коли закінчиться війна рф в Україні

Марченко заявив, що основна фаза війни, за планами, має завершитися до кінця поточного року. Такий самий дедалйн встановлено й для визволення Херсона з-під окупації. Далі, за його словами, триватимуть лише локальні бойові дії.

Quote«Якщо в нас буде та кількість озброєння, яку нам було обіцяно, яка нам необхідна, то, думаю, навесні наступного року ми святкуватимемо перемогу», — заявив генерал.
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини