Facebook Pixel

«Візьмемо на замітку»: у Кремлі прокоментували погрози Києва вдарити по Керченському мосту

На росії вважають, що намагання української сторони завдати удару по Керченському мосту навряд чи матимуть успіх. Утім, очільник російського МЗС Сергій Лавров зауважив, що озвучені Києвом погрози Москва «візьме на замітку».

Quote«Ви знаєте, у нас армія відповідальна, і всі ці погрози беруться на замітку — диму без вогню не буває», — заявив дипломат в ефірі російського телеканалу «НТВ».

Раніше цього самого дня речник президент рф Дмитро Пєсков заявив, що Кримський міст у повній безпеці, він перебуває під охороною російської армії.

Quote«Безпека Криму гарантована тими превентивними та тими додатковими заходами, які вживаються по лінії наших військових», — сказав Пєсков.

Речник Путіна, як і Лавров, зазначив, що російська сторона бере до уваги всі погрози об'єкту з боку України.

Контекст. Нагадаємо: генерал-майор Збройних сил України Дмитро Марченко нещодавно заявив, що Керченський міст для нашої країни нині є військовою ціллю номер один. Удару по ньому, за його словами, буде завдано щойно на українську територію прибуде необхідне озброєння.

Quote«Це ми як основну кишку підтягування резервів просто мусимо обрізати. Як тільки обріжеться ця кишка, у них розпочнеться паніка. І повірте: ті, хто бігав у Сімферополі та Криму з російськими прапорами, швидко дістануть українські та бігатимуть з українськими. Ну тому, що, на жаль, населення там таке», — заявив він в інтерв’ю «Крим. Реалії».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉