Facebook Pixel

Чим у МВС займалися Монастирський, Єнін і Лубкович

Унаслідок падіння вертольота МВС у Броварах загинуло керівництво МВС — міністр, перший заступник міністра і державний секретар, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Міністром внутрішніх справ України є Денис Монастирський, його першим заступником – Євген Єнін, держсекретарем МВС – Юрій Лубкович.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський

Міністр МВС Денис Монастирський. Фото: Телеграф

Міністр МВС Денис Монастирський. Фото: Телеграф

Місце народження

Народився 12 червня 1980 року, м. Хмельницький.

Освіта

Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Навчався в Інституті держави та права ім. В. М. Корецького НАН України.

Кандидат юридичних наук.

Кар'єра Дениса Монастирського

Викладав у Хмельницькому університеті управління та права, очолював відділ із питань законотворчості та наукових експертиз.

У 2007 р. був юристом у компанії Hillmont Partners.

У 2009 р. працював у «Global Ties KC».

У 2015 — 2017 рр. обіймав посаду юриста в компанії ТОВ «Лігал Консалтинг». Член Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури. Секретар Конкурсної комісії з формування Державного бюро розслідувань. Експерт Українського інституту майбутнього.

З 2006 р. — співзасновник і член правління Подільського молодіжного культурного об'єднання «У майбутнє через культуру».

Політика

У Верховній Раді 8 скликання був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка.

У 2019 році був обраний народним депутатом ВР 9 скликання від партії «Слуга народу» номером 19 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності. Член Національної ради з питань антикорупційної політики.

16 липня 2021 року Верховна Рада призначила нардепа від «Слуги народу», главу парламентського комітету Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ.

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євген Єнін. Фото: Телеграф

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євген Єнін. Фото: Телеграф

Місце народження

Народився 19 листопада 1980 року в Дніпрі.

Освіта

З липня 1997 року до червня 2002 року — курсант Національної академії СБУ. У 2002 році закінчив із відзнакою Національну академію Служби безпеки України й отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство».

З липня 2002 року до грудня 2005 року проходив військову службу на посадах офіцерського складу в оперативних підрозділах Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України.

У 2010 році захистив дисертацію на тему «Забезпечення національних інтересів України в процесі врегулювання придністровського конфлікту» та здобув науковий ступінь кандидата політичних наук зі спеціальності «Основи національної безпеки держави».

У 2012 році закінчив Український державний університет фінансів і міжнародної торгівлі й отримав кваліфікацію юрист-міжнародник.

Кар'єра Євгена Єніна

З грудня 2005 року до березня 2010 року обіймав посади третього та другого секретаря Посольства України в Республіці Молдова.

З березня до липня 2010 року — другий секретар сектора з питань придністровського врегулювання Міністерства закордонних справ України.

З липня до жовтня 2010 року — другий секретар відділу країн Південно-Східної Азії та Океанії Шостого територіального департаменту Міністерства закордонних справ України.

З жовтня 2010 року до вересня 2011 року — другий і перший секретар відділу країн Далекого Сходу Шостого територіального департаменту Міністерства закордонних справ України.

З вересня до листопада 2011 року — в.о. начальника другого східноєвропейського відділу Четвертого територіального департаменту Міністерства закордонних справ України.

З листопада 2011 року до листопада 2012 року — в.о. начальника, начальник відділу Причорноморських країн Управління країн Південної Європи, Балкан і Південного Кавказу Третього територіального департаменту Міністерства закордонних справ України.

З листопада 2012 року до грудня 2014 року обіймав посаду радника Посольства України в Італійській Республіці.

З грудня 2014 року до червня 2016 року — радник Посольства України в Італійській Республіці.

7 червня 2016 року призначений заступником Генерального прокурора України. Подав у відставку у квітні 2019 року.

З 15 квітня 2020 року — заступник міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

24 серпня 2021 року присвоєно дипломатичний ранг Надзвичайного й Повноважного Посланника другого класу.

З 6 вересня 2021 року — перший заступник міністра МВС Дениса Монастирського.

Відзнаки

Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня та орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Державний секретар МВС Юрій Лубкович

Державний Секретар МВС Юрій Лубкович. Фото: Телеграф

Державний Секретар МВС Юрій Лубкович. Фото: Телеграф

Місце народження

Народився 31 травня 1989 року (33 роки) в місті Тернополі.

Освіта

У 2010 році закінчив Erasmus University Rotterdam за спеціальністю «Бізнес». Того самого року отримав ступінь бакалавра з менеджменту в Тернопільському національному економічному університеті, а 2011 року — ступінь магістра.

Кар'єра Юрія Лубковича

З 2019 до 2021 року був керівником Секретаріату Голови ВР України (патронатна служба).

На посаду державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України призначений 17 листопада 2021 року.

Нагадаємо, що вранці 18 січня в Броварах на Київщині впав вертоліт. Унаслідок падіння на місці почалася пожежа. Людей евакуювали. Загалом наразі відомо про 16 загиблих, зокрема 2 дітей. З них 9 перебували на борту гвинтокрила. 22 потерпілі перебувають у лікарні, з них 10 дітей.

Подякувати 🎉