Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Голова Нацполіції Клименко став в.о. міністра внутрішніх справ: що про нього відомо

Ігор Клименко очолить Міністерство внутрішніх справ. Фото: Facebook

Ігор Клименко очолить Міністерство внутрішніх справ. Фото: Facebook

Уряд призначив голову Національної поліції Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ. Про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд також поклав на нього виконання обов’язків міністра внутрішніх справ.

Quote«Після обговорення з парламентом буде подання на призначення нового керівника відомства», — повідомив Шмигаль.

Чим відомий Ігор Клименко

Ігор Клименко обійняв посаду голови Нацполіції 25 вересня 2019 року. До цього він перебував на посаді заступника глави Національної поліції України — начальника Департаменту кадрового забезпечення (2017), а потім став заступником глави Національної поліції України (2018).

Починав свою карʼєру в 1994 році: до 1997 проходив службу на посаді начальника розрахунку ракетної бригади (в/ч А1667). Потім проходив службу в органах внутрішніх справ. Там він працював психологом, а також був начальником відділення центру практичної психології УМВС у Харківській області та начальником центру практичної психології департаменту кадрового забезпечення МВС України.

Крім того, працював заступником начальника управління інспекції з особового складу ДКЗ МВС України та начальником управління професійної підготовки та освіти ДКЗ МВС України.

До 1994 року навчався в Харківському військовому університеті, а у 2014 закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

У жовтні 2013 року отримав науковий ступінь кандидата психологічних наук за спеціальністю «Юридична психологія», а в червні 2019 року — науковий ступінь доктора психологічних наук.

Контекст. 18 січня 2023 року в Броварах впав і розбився гелікоптер, у якому перебувало керівництво МВС України.Міністр внутрішніх справ Монастирський, його перший заступник і держсекретар МВС загинули.

СБУ розглядає кілька версій причини трагедії: порушення правил польоту, технічна несправність гелікоптера або умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини