Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Польська PKN Orlen стала стратегічним постачальником дизпалива в Україну

Польська PKN Orlen стала стратегічним постачальником дизпалива в Україну. Фото: Pixabay

Польська PKN Orlen стала стратегічним постачальником дизпалива в Україну. Фото: Pixabay

Компанія «Укрзалізниця» та одна з найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи PKN Orlen (Польща) домовилися про системні та оперативні постачання пального в Україну.

Як повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури, уряд і далі працює над системним розв’язанням проблеми насичення українського ринку необхідною кількістю пального.

Як заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, розв'язати проблему браку пального в країні винятково силами бізнесу дуже складно. Відтак уряд почав залучати на український ринок великі нафтові компанії та підписувати з ними прямі довгострокові договори. «Укрзалізницю» також було визначено державним імпортером палива для потреб економіки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«На сьогодні вже є домовленості про довгострокову співпрацю з польською компанією PKN Orlen, однією з найбільших нафтопереробних компаній у Східній Європі. Зокрема, йдеться як про системні, так і про оперативні постачання пального», – зазначив Кубраков.

За його словами, уряд розраховує не тільки на покращення ситуації з браком пального, але й зменшення ціни дизелю на АЗС.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Кубраков також додав, що найближчим часом Кабмін планує забезпечити ключові потреби країни в пальному, передусім Збройних сил України, а також аграріїв, промисловості та населення.

«Укрзалізниця» також працює з великими постачальниками нафтопродуктів для насичення українського ринку.

Як повідомлялося, у травні оперативний штаб при Кабміні вирішив відмовитися від державного регулювання цін на паливо.

Коментарі

Всі новини