Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Переговори про транзит, відставка Костянтина Жеваго та велика приватизація

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

«Нафтогаз» і «Газпром» виходять на фінішну пряму. Сторони розуміють, що їм необхідно підписати контракт на транзит газу через Україну. Але вони також розуміють, що він обіцяє серйозні вигоди і несе ризики для обох сторін. А тому вони тільки придивляються один до одного і не поспішають з підписанням, таким чином розчаровуючи європейців. Костянтин Жеваго більше не керує Ferrexpo. Найближчим часом йому потрібно буде відійти від проблем світових фінансових ринків і зосередитися на тих, які у нього виникли після перемоги Володимира Зеленського на виборах в Україні. А сам президент підливає масла у вогонь великої приватизації, який щойно спалахнув.

Новини коротко

У Брюсселі відбулися тристоронні переговори про транзит газу через Україну. Заступник голови Європейської комісії Марош Шефчович заявив, що розчарований результатами переговорів. За його словами, вони не були продуктивними, оскільки російська сторона не встигла ознайомитися з необхідними документами. «Нафтогаз» на цій зустрічі зазначив, що новий транзитний контракт повинен укладатися з новим оператором української газотранспортної системи. А російська сторона знову заявила, що для підписання нового договору необхідно переглянути рішення Стокгольмського арбітражу. Наступний раунд консультацій щодо нового транзитного договору планують провести на рівні міністрів енергетики в листопаді.

Костянтин Жеваго залишив пост головного виконавчого директора Ferrexpo. Згідно з повідомленням компанії на Лондонській фондовій біржі, він прийняв таке рішення, щоб зосередитися на вирішенні питань в Україні. Державне бюро розслідувань 9 жовтня заочно повідомило екснардепу Жеваго про підозру в причетності до розкрадання коштів банку «Фінанси та Кредит» на суму 2,5 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Суд відхилив позов НАБУ проти Олега Гладковського за неявку до детективів. Вищий антикорупційний суд визнав безпідставними звинувачення Національного антикорупційного бюро (НАБУ) проти президента автомобілебудівної корпорації «Богдан» і ексзаступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони України Олега Гладковського. Звинувачення стосуються неявки Гладковського в НАБУ за викликом детективів відомства в липні. Рішення суду остаточне й оскарженню не підлягає.

Володимир Зеленський підписав закон про скасування списку об'єктів, заборонених до приватизації. Заборона діяла з 1999 року. Також президент підписав указ про передачу п'яти підприємств Фонду держмайна. Мова йде про готелі «Дніпро», держпідприємства «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» та «Українські телекомунікаційні мережі». Найближчим часом планується передати Фонду держмайна ще дев'ять об'єктів, зокрема комплекс «Пуща-Водиця», будинок відпочинку «Конча-Заспа» і готель «Україна». Список об'єктів, які підлягають приватизації, має сформувати Кабінет міністрів і передати для голосування у Верховну Раду протягом трьох місяців.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Компанія ОККО здобула перемогу над Антимонопольним комітетом. Верховний Суд України скасував рішення судів попередніх інстанцій, які підтверджували законність висновків АМКУ щодо участі компанії «ОККО Контракт» у змові на ринку автогазу. У червні 2018 року комітет оштрафував п'ятьох учасників ринку на 41 млн грн. WOG тоді отримав штраф у розмірі 18,8 млн грн, «Надія» — 12 млн грн, «ОККО» — 6,4 млн грн, «БРСМ-Нафта» — 4,6 млн грн, «Авантаж 7» — 3,3 млн грн. Суд вирішив, що суди попередніх інстанцій не встановили всіх обставин справи, не оцінили докази та аргументи «ОККО Контракт» належним чином і відправив справу на повторний розгляд.

Коментарі

Всі новини