Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Костянтин Жеваго звільнив посаду гендиректора Ferrexpo через серйозні звинувачення

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Відомий український бізнесмен Костянтин Жеваго тимчасово відсторонився від посади головного виконавчого директора Ferrexpo через висунуті звинувачення у причетності до розкрадання коштів банку «Фінанси та Кредит» на суму 2,5 млрд грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії, опублікованому на Лондонській фондовій біржі.

Quote«Костянтин Жеваго поінформував раду директорів Ferrexpo про своє рішення тимчасово відсторонитися від посади головного виконавчого директора Групи, щоб зосередитися на вирішенні певних питань в Україні, що стосуються одного з підприємств, якими він володів до 2015 року», — повідомили в Ferrexpo.

У компанії повідомили, що тимчасова зміна керівництва необхідна, щоб Костянтин Жеваго міг зосередитися на поточних справах в Україні, не маючи впливу на діяльність компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Будучи великим акціонером компанії, пан Жеваго залишиться в раді директорів як незалежний невиконавчий директор.

9 жовтня Державне бюро розслідувань заочно повідомило екснардепа Жеваго про підозру в причетності до розкрадання коштів банку «Фінанси та Кредит» на суму 2,5 млрд грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ferrexpo — швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних котунів, які використовуються у виробництві сталі.

Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером котунів серед країн колишнього СРСР. Наявні виробничі активи — Полтавський і Єристівський ГЗК.

Основними споживачами її продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США.

Коментарі

Всі новини