Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Говорити про початок опалювального сезону в Києві ще зарано — КМДА

Опалення не включать, поки середня температура повітря понад 8°. Фото: Julian Hochgesang / Unsplash

Опалення не включать, поки середня температура повітря понад 8°. Фото: Julian Hochgesang / Unsplash

Без середньодобової температури повітря менш як 8 градусів протягом трьох діб зарано говорити про запуск у Києві опалювального сезону. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв на брифінгу.

Quote«Щодо житлового фонду: нагадаю, що діють законодавчі норми. Опалювальний сезон починаємо тоді, коли середньодобова температура повітря буде нижчою за 8 градусів протягом трьох діб. Тоді орган самоврядування має право розпочати опалювальний сезон. Ми плануємо дотримуватися цих норм і моніторити погоду за фактом. На сьогоднішні ми не маємо таких показників, тому говорити про початок опалювального сезону наразі зарано », — повідомив Пантелеєв.

Проте, як пояснив Пантелеєв, у житлових громад є змога отримати опалення вже зараз. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою від ініціативної групи будівлі, яке підтримає більшість жителів. Копію такої заяви необхідно відправити на електронну пошту, яку можна знайти на сайті КМДА. Опалення в будинках буде підключатися за такими окремими заявками.

Пантелеєв також зазначив, що на сьогодні в Києві є повна технічна готовність до початку опалювального сезону: всі регламентні роботи й гідравлічні випробування проведені, відповідні договори на енергоресурси й газ складено.

Контекст. Раніше Закарпатська, Хмельницька й Львівська області оголосили надзвичайну ситуацію через брак газу для бюджетних установ.

30 вересня представники Кабінету міністрів, Офісу президента, «Нафтогазу», Асоціації міст України та Конгресу місцевих і регіональних влад підписали меморандум про врегулювання проблемних питань у сфері постачань тепла й гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років. Його мета — не допустити підвищення тарифів для населення на опалення й гарячу воду. Однак цим документом не передбачено встановлення незмінної вартості газу для бюджетних організацій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини