Facebook Pixel

Кабмін домовиться з місцевою владою про замороження тарифів на тепло

Кабмін підпише меморандум із «Нафтогазом» і місцевою владою, щоб не допустити підвищення тарифів на тепло.

Про це під час засідання конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає «Укрінформ».

«Одним із важливих моментів сьогоднішнього конгресу є підписання меморандуму разом із місцевою владою і НАК «Нафтогаз». В основі цього меморандуму — домовленість про те, що місцева влада не підвищуватиме тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні порівнюючи з попереднім», — сказав Шмигаль.

У меморандумі також буде зафіксована домовленість про безперебійне постачання газу. Третім пунктом буде фінансова підтримка громад з боку держави.

«Ми розуміємо, що бюджети частини громад не зможуть повною мірою самостійно покривати частину витрат підприємств теплопостачання. Тому з державного бюджету передбачається субвенція громадам із незадовільним індексом податкоспроможності вже з IV кварталу цього року», — сказав Шмигаль.

Громадам також передадуть додатково 4% надходжень з податку на доходи фізичних осіб і залишать у місцевих бюджетах на 2022 рік 13,44% акцизних зборів з палива.

Досягнута і домовленість щодо безперебійних поставок газу для бюджетних установ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉