Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ще одна область оголосила надзвичайну ситуацію через брак газу для бюджетних установ

Під загрозою зриву початок опалювального сезону вже у трьох областях. Фото: Erik Mclean/Unsplash

Під загрозою зриву початок опалювального сезону вже у трьох областях. Фото: Erik Mclean/Unsplash

У Львівській області оголосили надзвичайну ситуацію через відсутність газу для опалення бюджетних установ. Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у вівторок, 12 жовтня.

Як зазначили в комісії, ситуація з відсутністю опалення у бюджетних установах є небезпечною для здоров’я населення та загрожує збитками, які вона може спричинити. Так, в області знаходиться 14% об’єктів державного музейного фонду, порушення умов зберігання експонатів може призвести до знищення пам’яток.

На сьогодні на території Львівщини працює 825 бюджетних установ, які споживають природний газ для власних потреб. У цих установах є понад 4 тисячі пунктів обліку природного газу, з них наразі включено лише 986, що становить 23,4%. В облдержадміністрації зазначають, що проблема пов’язана з тим, що левова частка бюджетних установ, які використовують природний газ для опалення та гарячої води, на сьогодні не уклали договорів на постачання природного газу.

Контекст. Раніше таке саме рішення ухвалили в Закарпатській та Хмельницькій областях.

30 вересня представники Кабінету міністрів, Офісу президента, «Нафтогазу», Асоціації міст України та Конгресу місцевих і регіональних влад підписали меморандум про врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла й гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років. Його мета — не допустити підвищення тарифів для населення на опалення й гарячу воду. Однак цим документом не передбачено встановлення незмінної вартості газу для бюджетних організацій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини