Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нова пошта» взялася за розроблення одразу двох видів роботів-саперів

Нова пошта та ДСНС створюють роботів-саперів для води та суходолу. Фото: ДСНС

Нова пошта та ДСНС створюють роботів-саперів для води та суходолу. Фото: ДСНС

«Нова пошта» оголосила про старт роботи над створенням роботів-саперів для водойм і суходолу. Над розробленням компанія працює разом із Держслужбою з надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє пресслужба «Нової пошти», до її обов'язків належить технічний напрям і пошук партнерів, надзвичайники займаються визначенням основних вимог до майбутніх роботів.

Quote«Україна нині – одна з найзамінованіших країн у світі. Приблизно 200 тис. квадратних кілометрів — а це майже третина території держави — потребують розмінування. Найшвидше це можуть зробити роботи. А ми в «Новій пошті» накопичили чималий досвід у сфері роботизації. Разом з українськими стартапами та власною R&D-командою ми розробили й впровадили вже три моделі роботів на своїх потужностях. Тепер ми використаємо цю експертизу в спільному проєкті з рятувальниками, щоб допомогти швидше повернути Україну до безпечного життя», — сказав директор з розвитку «Нової пошти» Олексій Тараненко.

Компанія запланувала створити принаймні по 20 одиниць кожного виду роботів-саперів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. За даними ДСНС, Україна вийшла на перше місце за обсягами замінованих територій у світі. За оцінкою відомства, на те, щоб повністю очистити українські акваторії та суходіл, піде майже десятиліття.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини