Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗСУ передадуть 10 британських роботів-саперів: що вони уміють

Легендарные британские работы-саперы на службе в ВСУ: на что они способны Фото: Facebook-акаунт Олексія Білошицького

Легендарные британские работы-саперы на службе в ВСУ: на что они способны Фото: Facebook-акаунт Олексія Білошицького

Британська компанія QinetiQ передасть Збройним силам України десять саперних роботів TALON для розмінування українських територій.

Військовий робот-сапер здатен узяти вантаж вагою до 45 кілограмів і тягнути до 680 кілограмів вантажу, повідомив у Facebook перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції України Олексій Білошицький.

З 2014 року "QinetiQ" провели навчання для 100 українських саперів з експлуатації та ремонту дистанційно керованих машин "TALON". До початку повномасштабного вторгнення рф Україна мала понад 12 таких роботів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На сайті компанії зазначається, що «TALON був найкращим роботом у бойових ситуаціях по всьому світу за понад 20 років свого існування».

У компанії також розповіли, що TALON вирішує питання безпеки комплексно: вміє знаходити, утилізовувати вибухівку, виявляти протипіхотні міни та проводити спостереження та розвідку.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Близько 50-60% російських бомб залишаються нерозірваними після розгортання, становячи значну небезпеку як для військовослужбовців, так і для цивільного населення. TALON не тільки визначає розташування цих бомб, але й утилізує їх, щоб гарантувати, що ризики для безпеки залишаються низькими», — пояснили в компанії.

Довжина робота складає 86,4 см, висота 42,7 см, маса — від 52 до 71 кг. Може розвивати швидкість до 8,3 км/год і працювати без підзарядки до 4,5 годин, у режимі очікування до 7 діб.

Дистанційно керувати машинами по кабелю можна на довжині 300 м, по радіолінії – до 500-800 м, а при використанні радіощогли – до 1000 м.

Спеціалізовані видання зазначають, що загалом роботів-саперів було виготовлено понад 4 тис. моделей, які брали участь у понад 300 тисячах бойових місій.

Коментарі

Всі новини