Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Що відбувається на фронтах – ранкове зведення Генштабу ЗСУ

Ранкове зведення Генштабу ЗСУ на 11 червня

Ранкове зведення Генштабу ЗСУ на 11 червня

Генштаб ЗСУ повідомив оперативну інформацію станом на 06:00 11 червня 2022 року щодо російського вторгнення.

На Волинському та Поліському напрямках до семи батальйонів збройних сил Білорусі продовжують виконувати завдання щодо посилення українсько-білоруського кордону у Брестській та Гомельській областях.

Продовжено терміни: до 18 червня – проведення перевірки бойової готовності збройних сил Білорусі; до 8 липня – закриття повітряного простору над південною частиною Білорусі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території Білорусі.

На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати до трьох батальйонних тактичних груп на ділянці російсько-українського кордону в Брянській та Курській областях для запобігання перекиданню наших військ на інші напрямки. Агресор здійснив артобстріл позицій наших військ у прикордонних районах Сумської області.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На Харківському напрямку противник основні зусилля зосереджує на веденні оборони та недопущенні подальшого просування наших військ до державного кордону.

У Слов'янському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на підготовці військ до наступу на Слов'янськ. Веде штурмові дії у напрямку Пасіка – Богородичне. Досягнув успіху, намагається закріпитися на північно-західній околиці Богородичного.

На Лиманському напрямку ворог проводить перегрупування військ та поповнює запаси боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів з метою підготовки наступу на Слов'янськ та Сіверськ.

На Сєвєродонецькому напрямку противник веде наступ у напрямку Новотошківське – Оріхове. Має частковий успіх, закріплюється на північній околиці Оріхового. Продовжує вести штурмові дії у Сєвєродонецьку.

На Бахмутському напрямку окупанти проводять перегрупування з метою ведення наступу на Миколаївку та Камишеваху. Для посилення угруповання військ перемістили одну батальйонну тактичну групу.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник активно застосовує авіацію та артилерію для сковування наших військ та перешкоджання перекидання резервів на інші напрямки.

У Южнобугском напрямі агресор основні зусилля зосереджує на віданні позиційної оборони. Противник вживає заходів щодо вдосконалення фортифікаційного обладнання другого та третього рубежів оборони. Відзначено укріплені блокпости із залізобетонних конструкцій, розташовані поблизу мостів через Північно-Кримський канал.

Противник продовжує блокувати цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря є шість носіїв крилатих ракет «Калібр».

Минулої доби захисниками України на Донецькому та Луганському напрямках відбито 14 атак ворога, знищено чотири танки, дві артилерійські системи, 11 бойових броньованих машин, три одиниці автомобільної техніки та склад з боєприпасами. Підрозділи протиповітряної оборони збили чотири безпілотники «Орлан-10».

Коментарі

Всі новини