Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Поблизу адміністрації ватажка «ДНР» у Донецьку пролунали два вибухи, Пушилін відреагував (ОНОВЛЕНО)

Новини Донецьк: поблизу адміністрації Пушиліна пролунали вибухи. Фото: скірншот з відео

Новини Донецьк: поблизу адміністрації Пушиліна пролунали вибухи. Фото: скірншот з відео

Сепаратистські телеграм-канали повідомляють про потужний вибух у центрі тимчасово окупованого Донецька, що стався приблизно о 15:55. Судячи з опублікованих ними відео, це трапилося неподалік адміністрації ватажка самопроголошеної «ДНР» Дениса Пушиліна.


push.jpg
push2.jpg
lj.jpg
lj2.jpg
ie.jpg
push.jpg Thumb push2.jpg Thumb lj.jpg Thumb lj2.jpg Thumb ie.jpg Thumb

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Приблизно о 16:20 на тому самому місці пролунав ще один вибух. Пушилін заявив, що удари по місту є проявами тероризму.

«У щоденному форматі йде знищення супротивника. Контрбатарейну роботу виведено на новий рівень Але, на жаль, Захід не вгамовується й продовжує постачання озброєння Києву. Зрештою ми бачимо пряму залежність від того, що робить Захід, і того, що відбувається в містах «ДНР». Руки в крові саме в лідерів європейських держав, зокрема, Німеччини, Франції і, звісно, США», — розповів він пропагандистським ЗМІ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Три дні йде заміна керівництва з місцевих колаборантів на росіян. І тут вибух біля офісу Пушиліна. Співпадіння? Не думаю. Варто згадати, як закінчили всі ці паші губарєви, захарченки та гіві з моторолами. Тож, колаборанти, здавайтеся, поки ще не пізно. Хоча б залишитеся живими», — прокоментував радник міського голови Маріуполя Павло Андрющенко.

Контекст. Нагадаємо: у Донецькій області минулої доби поліція зафіксувала 10 ворожих обстрілів з авіації, ракетних установок, артилерії та стрілецької зброї.

Коментарі

Всі новини