Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 10 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 10.06.2022. Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 10.06.2022. Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ

10 червня 2022 року розпочалася сто сьома доба повномасштабної війни. За даними Генштабу ЗСУ, минулої доби захисники України завдали серію ударів по опорних пунктах, місцях скупчення техніки та особового складу і польових складах противника в районі п’яти різних населених пунктів Херсонщини.

Волинський і Поліський напрямки

Підтверджено залучення до охорони кордону в Гомельській області підрозділів спеціальної бригади внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ республіки білорусь.

Сіверський напрямок

Ведення бойових дій, ознак створення ударних угруповань і переміщення окремих підрозділів не відзначається. Ворог обстріляв із мінометів райони населених пунктів Середина-Буда, Рожковичі, Сеньківка та Сопич.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слобожанський напрямок

Противник веде бойові дії силами до 30 батальйонних тактичних груп. Здійснює систематичний вогневий вплив задля сковування дій Сил оборони та недопущення їхнього подальшого просування та виходу на лінію Державного кордону.

Харківський напрямок

Противник продовжує оборонні дії. Основні зусилля ворога зосереджуються на утриманні захоплених рубежів. Для недопущення переходу в наступ наших військ агресор здійснював артилерійські обстріли українських позицій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Слов’янський напрямок

Противник активних дій не проводив, зосереджує свої війська, намагається створити умови для поновлення наступу.

Донецький напрямок

Ворог продовжує вогневе ураження наших підрозділів по всій лінії зіткнення, завдає ракетних і авіаційних ударів, зокрема й по населених пунктах.

Лиманський напрямок

Окупанти активних дій не проводили. Обстрілювали з артилерії райони населених пунктів Григорівка та Серебрянка.

Сєвєродонецький напрямок

Противник без успіху намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьком, бойові дії тривають.

Бахмутський напрямок

Окупанти активно застосовують оперативно-тактичну та армійську авіацію. Підрозділи противника намагалися вести штурмові дії в напрямку населених пунктів Ниркове та Миколаївка. Українські воїни завдали вогневого ураження. Окупанти з втратами відійшли.

Ворог намагався провести розвідку боєм у напрямку населених пунктів Нагірне та Берестове. Отримав відсіч і відійшов.

Противник веде наступ у напрямку Воздвиженка — Роти, має частковий успіх, закріплюється на захоплених рубежах.

Авдіївський, Курахівський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Ворог здійснює систематичний вогневий вплив по позиціях українських підрозділів для сковування їхніх дій.

Південнобузький напрямок

Підрозділи ворога ведуть оборону. Для посилення угруповання противник провів переміщення підрозділів. Вживає заходів з інженерного облаштування раніше захоплених рубежів. Зокрема, зазначається встановлення мінних загороджень у районі населеного пункту Високопілля.

Донецький і Луганський напрямки

Попри примусові заходи, що проводить командування окупаційних військ, і далі фіксуються відмови від участі в бойових діях підрозділів, що укомплектовані примусово мобілізованим особовим складом із тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Стало відомо, що через втрати під час боїв з українськими захисниками в Харківській області, мотострілецький підрозділ зі складу 1-го армійського корпусу в повному складі відмовився від участі в бойових діях.

Минулої доби захисниками та захисницями України на Донецькому та Луганському напрямках відбито сім атак ворога, знищено десять танків, сім артилерійських систем, чотири бойові броньовані машини, три спеціальні броньовані автомобілі, чотири одиниці автомобільної техніки та склад із боєприпасами противника. Підрозділи протиповітряної оборони збили п’ять безпілотних літальних апаратів типу «Орлан-10».

Коментарі

Всі новини