Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський ввів санкції проти путіна, пєскова та російських урядовців

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський запровадив персональні санкції щодо російського президента володимира путіна, а також речника кремля дмитра пєскова, прем'єр-міністра країни-агресора Михайла Мішустіна та низки російських високопосадовців.

Як повідомляє Офіс президента, таким чином Зеленський затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони України.

До переліку підсанкційних осіб потрапили всі члени уряду РФ та ради безпеки РФ, зокрема секретар ради безпеки РФ микола патрушев, міністр оборони сергій шойгу, міністр закордонних справ РФ сергій лавров. Загалом у переліку РНБО – 35 російських посадовців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Санкції передбачають заборону в'їзду на територію України, скасування віз та дозволів зазначеним особам, заборону польотів їхніх літаків у повітряному просторі України, позбавлення державних нагород України, скасування всіх виданих ліцензій та дозволів, блокування фінансових активів та заборону на транспортування майна, що належать особам у переліку РНБО.

Зеленський також підписав указ про запровадження санкцій проти російських вищих навчальних закладів та їхніх керівників. До переліку потрапили, зокрема, Московський державний університет імені М.В. Ломоносова, Московський державний технічний університет Н.Е. Баумана, Санкт-Петербурзький державний університет і Національний дослідницький університет "Вища школа економікиˮ. У цілому до переліку РНБО потрапили 236 російських вишів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Українські освітні, культурні та державні установи мають розірвати всі зв'язки та угоди, укладені з російськими вишами із переліку РНБО.

Міністерство закордонних справ повинно поінформувати партнерів України щодо цих санкцій, зокрема Сполучені Штати Америки, керівництво Євросоюзу та уряд Великої Британії.

Коментарі

Всі новини