Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чим швидше – тим більша компенсація: VW запропонував своїм працівникам у рф звільнитися

Шість окладів за заяву за власним бажанням: VW запропонував своїм працівникам у Нижньому Новгороді звільнитися. Фото: Pixabay

Шість окладів за заяву за власним бажанням: VW запропонував своїм працівникам у Нижньому Новгороді звільнитися. Фото: Pixabay

Німецький автовиробник Volkswagen запропонував двомстам своїм російським співробітникам із заводу в Нижньому Новгороді добровільно розірвати трудові договори, а натомість отримати до шести окладів компенсації. Як пише російське видання «Комерсант», компанія першою у рф вирішила спробувати реалізувати програму добровільного звільнення на тлі санкцій, впроваджених проти країни-агресора за її війну в Україні.

Зазначається, що йдеться про працівників контактного складання Volkswagen/Skoda на базі російської групи «ГАЗ». VW зупинив випуск автівок у Нижньому Новгороді ще в березні й вважає, що виробництво навряд чи буде відновлено з огляду на запроваджені щодо «ГАЗ» санкції.

Згідно із запропонованою угодою, ті працівники, які добровільно звільняться до 17 червня, отримають до шести окладів; ті, що зволікатимуть до 29 числа, – лише п’ять. На додачу представники VW у рф повідомили, що, окрім грошей, пропонують своїм працівникам медичне страхування до кінця поточного року та особисте ІТ-обладання в обмін на їхнє звільнення за власним бажанням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Після вторгнення росії в Україну багато іноземних автовиробників пішли з ринку країни-агресора. Про зупинення виробництва або припинення постачань оголошували BMW, Jaguar Land Rover, General Motors, Volkswagen, Volvo, MAN та інші.

Коментарі

Всі новини