Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У росії продажі авто преміумкласу обвалилися на 90%. У чому причина

Фото: driveforce.ua

Фото: driveforce.ua

У росії в травні цього року реалізували півтори тисячі нових автомобілів преміумкласу, що на 89% менше, ніж рік тому, та на 45% менше, ніж у квітні.

Про це пише російський «Комерсант».

Зокрема, у травні на частку дорогих машин припало лише 5,3% продажів легкових автомобілів за місяць – це 9 — 10% ринку у звичайних умовах, повідомляє «Комерсант» із посиланням на розрахунки «Автостату» на підставі даних «Електронного паспорта».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас майже весь преміумсегмент складається з марок, які зупинили постачання автомобілів до росії. Лідерами в преміумі завжди були німецькі марки. За підсумками 2021 року частка BMW на російському авторинку становила 2,8%, за рік продали 46 880 машин (без урахування Mini), Mercedes-Benz — 2,6% (43 тис. машин). Для порівняння: частка масового Volkswagen – 3,3%.

Джерела видання говорять, що Mercedes-Benz не відвантажує автомобілі з російського складу дилерам через побоювання вторинних санкцій. Продажі в масовому сегменті також падають далі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Після вторгнення росії в Україну багато іноземних автовиробників пішли з ринку країни-агресора. Про зупинення виробництва або припинення постачань оголошували BMW, Jaguar Land Rover, General Motors, Volkswagen, Volvo, MAN та інші.

Нагадаємо: у березні російські автодилери повідомили про підвищення цін на автомобілі більшості марок із 1 квітня. Зростання цін вони пояснили падінням курсу рубля та підвищенням утилізаційного збору.

Коментарі

Всі новини