Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна отримає від США робота-собаку для розмінування Бучі

США передадуть Україні робота-собака для розмінування Бучі та Броварів. Фото: ixbt.com

США передадуть Україні робота-собака для розмінування Бучі та Броварів. Фото: ixbt.com

Українські Збройні сили отримають один із двох робопсів-саперів, які використовуються в армії США.

Робот Spot, виготовлений Boston Dynamics, допоможе очистити українські території від мінометних снарядів і касетних боєприпасів, які застосовує армія Росії, пише американське видання Foreign Policy.

Spot може перетягувати боєприпаси, які не розірвалися, як-от касетні бомби, у ями, що містять інші боєприпаси. Це дає змогу безпечно підривати їх далеко від цивільних осіб партіями від 50 до 100 снарядів, не наражаючи на небезпеку команду HALO, пояснив виконавчий директор компанії Кріс Вот.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Робопса-сапера планують використовувати в роботах зі знешкодження раніше контрольованих росією районів під Києвом — у Бучі та Броварах. Саме розмінування виконає профільне підприємство HALO Trust, яке уклало контракти з владою США на роботу в Україні.

Quote«Spot — це ефективний інструмент для захисту людей від небезпеки, а робот часто використовується для огляду потенційно небезпечних матеріалів із безпечної відстані», — розповів директор Boston Dynamics із маркетингу та комунікацій Ніколас Ноель.

Раніше повідомлялося, що британська компанія QinetiQ передасть Збройним силам України десять саперних роботів TALON для розмінування українських територій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Військовий робот-сапер здатний узяти вантаж вагою до 45 кілограмів і тягнути до 680 кілограмів вантажу, повідомив перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Коментарі

Всі новини