Facebook Pixel
IT

Facebook, Twitter, Snap та YouTube втратили близько $10 млрд через нові правила конфіденційності Apple

Квітневе оновлення правил конфіденційності Apple призвело до очікуваних збитків. Фото:  Thom Bradley/Unsplash

Квітневе оновлення правил конфіденційності Apple призвело до очікуваних збитків. Фото: Thom Bradley/Unsplash

З квітня Snapchat, Facebook, Twitter та YouTube не отримали майже $9,85 млрд виторгу через нові правила конфіденційності Apple, що з'явилися у квітневому оновлені iOS 14.5. Про це повідомляє видання Financial Times.

Нова політика прозорості додатків зобов’язує програми запитувати дозвіл, перш ніж відстежувати поведінку користувачів, щоб показувати їм персоналізовану рекламу. Більшість користувачів відмовилася надавати дозвіл, що позбавило рекламодавців можливості таргетувати рекламу, тож вони скоротили свої рекламні бюджети на Snap, Facebook, Twitter та YouTube. Кошти спрямувалися на користувачів Android і на власний рекламний бізнес Apple, що розвивається.

Головна операційна директорка Facebook Шеріл Сендберг заявила, що зміни в конфіденційності пристроїв означали, що «точність націлювання наших оголошень зменшилася, що збільшило витрати на досягнення результатів для наших рекламодавців».

Telegram Logo

Найбільше у відсотках доходу втратила компанія Snap, оскільки вона орієнтується на смартфони, водночас Facebook втратив найбільше в абсолютному вираженні через свій розмір. Lotame, компанія з рекламних технологій, підрахувала, що чотири технологічні платформи втратили 12% доходу в третьому й четвертому кварталах, або $9,85 млрд.

Коментарі

Всі новини