Facebook Pixel

Не бачу різниці між попередником і iPhone 13 – співзасновник Apple розніс нову лінійку компанії

Співзасновник Apple Стів Возняк висловив своє незадоволення iPhone 13. Фото: Flickr

Співзасновник Apple Стів Возняк висловив своє незадоволення iPhone 13. Фото: Flickr

Співзасновник Apple – американський винахідник і підприємець Стів Возняк – знову розкритикував нову лінійку продуктів компанії. Він наголосив, що не бачить жодної різниці між попередньою моделлю та новим iPhone 13, наводить його слова видання Yahoo Finance.

Quote«У мене є новий iPhone. Насправді я не бачу різниці. Я вважаю, що програмне забезпечення в ньому (iOS 15 – The Page) відмінно працює й на старіших моделях iPhone», — наголосив він.

Возняк додав, що, звісно, звертає увагу на розмір гаджетів, однак це не найголовніше. Для співзасновника Apple важливим є те, щоб «продукт був хорошим».

Видання додає, що користувачі у відгуках у мережі також звертають увагу на надзвичайну подібність iPhone 12 і нової моделі. Зміни в розмірі «чубчика» та розміщенні камер їх не надто вражають.

Telegram Logo

Додатково. Возняк і раніше критикував продукцію Apple. Так, у 2017 році він заявив, що iPhone X стане першим в історії бренду продуктом, який він не збирається купувати в день його презентації. Співзасновник Apple тоді підкреслив, що цілком «задоволений своїм iPhone 8, який є таким самим, як і iPhone 7. А iPhone 7 — таким самим, як iPhone 6».

Стів Возняк вважається одним із піонерів революції персональних комп'ютерів. У 1976 році він разом зі Стівом Джобсом заснував компанію Apple Computer, яка нині відома в усьому світі як Apple Inc. У середині 1970-х він створив комп'ютери Apple I та Apple II (останній став найпоширенішим персональним комп'ютером 1970-х і початку 1980-х років). Возняк написав більшу частину ПЗ, яке працювало на продуктах Apple. Його авторству належить мова програмування Calvin, набір віртуальних інструкцій до 16-бітного процесора, що відомі як SWEET16, і комп'ютерна гра Breakout. Возняк пішов із компанії в 1985 році, однак і досі працює в ній як консультант, а також володіє пакетом акцій Apple.

Коментарі

Всі новини