Facebook Pixel

Співробітники Apple відмовляються повертатися до офісів

Починаючи з вересня співробітники Apple повинні працювати в офісі три дні на тиждень. Ілюстрація: Alex Castro / The Verge

Починаючи з вересня співробітники Apple повинні працювати в офісі три дні на тиждень. Ілюстрація: Alex Castro / The Verge

Починаючи з вересня співробітники компанії Apple повинні працювати у офісі три дні на тиждень. Багато співробітників виступили проти цього. У листі, поширеному у внутрішній мережі компанії, говориться, що потрібний гнучкий підхід, при якому ті, хто хоче працювати віддалено, можуть продовжувати це робити.

Про це повідомило видання The Verge

«Багато хто з нас відчуває, що повинні вибирати: поєднувати наші сім'ї, благополуччя і можливість виконувати свою роботу найкращим чином або бути частиною Apple», — йдеться в листі.

Telegram Logo
pismo.jpg

Він з'явився всього через два дні після того, як глава компанії Тім Кук розіслав співробітникам повідомлення про те, що їм потрібно буде повертатися до офісу по понеділках, вівторках і четвергах, починаючи з осені. Більшість співробітників можуть працювати віддалено два рази на тиждень. Вони також можуть працювати віддалено до двох тижнів, з дозволу менеджеру.

Цю вимога можна розглядати як деяке пом'якшення позиції, так як до пандемії Apple на дозволяла співробітникам працювати з дому. Тим не менш, вона все ж більш консервативна в порівнянні з іншими технологічними гігантами. Наприклад, Twitter і Facebook сказали співробітникам, що вони можуть працювати з дому вічно, навіть після того, як пандемія закінчиться.

Лист, адресований Тіму Куку, був розміщений на каналі Slack для «прихильників віддаленої роботи», який налічує близько 2800 учасників. У написанні і редагуванні листа взяли участь 80 осіб. Автори листа запропонували підписати його всім бажаючим.

Додатково. Раніше The Page досліджувало практичний досвід українського бізнесу під час дистанційній роботи, його плюси і мінуси, а також, як законодавчо захистити свої інтереси власнику бізнесу і працівнику при віддаленій роботі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини