Facebook Pixel
IT

Скляна панель в iPad Pro і iPad mini без кнопки Home: якими будуть нові планшети Apple

IPad Pro 2022 і iPad mini 2021: скляна панель, бездротова зарядка, відмова від Home. Фото: unsplash / Daniel Romero

IPad Pro 2022 і iPad mini 2021: скляна панель, бездротова зарядка, відмова від Home. Фото: unsplash / Daniel Romero

Американська корпорація Apple випустить оновлений iPad Pro, який може мати скляну задню панель замість алюмінієвого корпусу та бездротову зарядку, в 2022 році.

Як пише агентство Bloomberg з посиланням на свої джерела, скляний корпус у моделі Pro потрібен для того, щоб уперше зробити планшет із бездротовою зарядкою, а новий дизайн наблизить iPad до iPhone, які також недавно перейшли з алюмінієвих задніх панелей на скляні.

Видання пише, що бездротова зарядка замінить звичайний кабель живлення індукційним килимком. Це спростить зарядку відразу декількох гаджетів. У рамках розробки наступного iPad Pro, компанія також хоче застосувати технологію reverse wireless charging (зворотна бездротова зарядка), що дозволить користувачам заряджати свій iPhone або інші гаджети Apple, поклавши їх на задню частину планшета.

Telegram Logo
Quote«Роботи Apple з розробки нового iPad Pro знаходяться на ранній стадії і плани компанії можуть змінитися або бути скасовані до запуску в наступному році», — заявили джерела.

Водночас зміниться і дизайн iPad mini, що трапиться вперше за шість років. Він матиме більш вузькі межі екрану. Apple також вивчає можливість відмовитися від кнопки Home.

Контекст. 20 квітня відбулася презентація нових пристроїв Apple, де вона представила новий колір корпусів iPhone 12 і iPhone 12 mini, новий iMac, мітку-трекер AirTag тощо.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини