Facebook Pixel

Дуров розкритикував iPhone 12 Pro і передбачив Apple значну втрату частки ринку

IPhone 12 Pro. Фото: Apple

IPhone 12 Pro. Фото: Apple

Засновник месенджера Telegram і соцмережі «ВКонтакте» Павло Дуров вважає, що частка смартфонів iPhone на світовому ринку через 7-10 років буде мізерно мала, якщо зниження продажів триватиме нинішніми темпами. Він вважає, що компанія не робить значущих інновацій.

«Через дев'ять років після смерті Стіва Джобса компанія все ще живе за рахунок технологій і репутації, які він створив. Тож не дивно, що на початку цього року продажі iPhone впали на 21%. Якщо ця тенденція збережеться, то через 7-10 років частка світового ринку iPhone буде мізерно мала», — написав Дуров у себе в Telegram-каналі.

Він випробував iPhone 12 Pro і залишився незадоволений ім. Він назвав його «громіздким пристроєм» і збільшеною версією iPhone 5 з «потворним набором камер, які випирають з корпусу на різну висоту».

Telegram Logo

Контекст. Дуров часто критикує Apple: за монополію, високу комісію для розробників, цензуру, зниження якості застосунків і навіть за відмову підтримати протести в Білорусі.

У третьому кварталі 2020 року Apple опустилася з третього на четверте місце за часткою на ринку смартфонів. Перші три рядки у Samsung, Huawei і Xiaomi, йдеться в звітах дослідницьких компаній IDC і Canalys.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини