Facebook Pixel

«Зоря» — «Машпроєкт» передасть Індії низку технологій у локалізацію виробництва

Індія локалізує виробництво компонентів «Зоря» — «Машпроєкт». Фото: facebook/zorya.mashproekt

Індія локалізує виробництво компонентів «Зоря» — «Машпроєкт». Фото: facebook/zorya.mashproekt

Флагман українського турбобудування державна «Зоря» — «Машпроєкт» та держкомпанія Індії Bharat Heavy Electricals Limited (BHEL) уклали угоду щодо локалізації виробництва компонентів газотурбінних двигунів для кораблів.

Сторони підписали угоду про локалізацію під час візиту делегації «Зоря» — «Машпроєкт» до Індії, повідомляє пресслужба компанії.

«Угодою ми закріпили результати тривалої 6-річної взаємодії з BHEL щодо визначення формату співробітництва, технічних можливостей і подальших перспектив», — зазначив генеральний директор ДП «Зоря» — «Машпроєкт» Олексій Жуковець.

Telegram Logo

За його словами, реалізація проєкту локалізації значно збільшує конкурентоспроможність «Зорі» — «Машпроєкт» на ринку Індії.

«Сьогодні ми маємо підстави говорити про застосування нашої техніки для кораблів індійських ВМС у довгостроковій перспективі», — уточнив він.

Як повідомляється, часткова локалізація проходитиме за ліцензійним контрактом із виплатою BHEL відповідного роялті на користь «Зоря» — «Машпроєкт».

Нагадаємо, у 2014 році в Індії було впроваджено державну програму розвитку країни під назвою Make in India, яка передбачає локалізацію та часткове виробництво певної техніки в країні. За умовами програми, ухвалюючи рішення про співпрацю, влада республіки Індія віддає перевагу тій продукції, локалізація якої хоча б частково освоєна в Індії.

ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроєкт» — відомий у світі розробник і виробник газових турбін і газотурбінних установок морського та загальнопромислового застосування. Частка експорту в загальному обсязі постачання становить 90%.

Раніше у «Зоря» — «Машпроект» повідомили, що до кінця 2021 року введуть у серійне виробництво газотурбінні двигуни з нових марок жароміцних сплавів. Інновація збільшить ресурс двигунів у 1,5 раза.

Коментарі

Всі новини