«Зоря»-«Машпроект» постачатиме турбіни до Туреччини

Фото: ukroboronprom.com.ua

Фото: ukroboronprom.com.ua

Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», що входить до складу «Укроборонпром», і турецька LODOS Propulsion Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. обговорили можливості виробництва і постачання продукції цивільного та військового призначення.

Під час зустрічі також обговорювалися потенційні спільні проекти в енергетиці та інфраструктурі, повідомляє «Укроборонпром».

«Сьогодні ми продемонстрували здатності підприємства та обговорили наміри подальшої співпраці. Для «Зоря»-«Машпроект» — це ще один крок в напрямку виходу на новий ринок — Турецької Республіки», — повідомив генеральний директор підприємства Денис Гордієнко.

Telegram Logo

За його словами, у вересні 2020 були проведені зустрічі з представниками турецького уряду на найвищому рівні. В ході були представлені можливості і досвід «Зорі» з розробки та виробництва корабельних енергетичних установок, приводів газоперекачувальних агрегатів для магістральних газопроводів і установок для генерації електроенергії.

Контекст. Розвиток співробітництва між оборонними комплексами України та Туреччини є послідовною політикою обох країн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Туреччина входить в ТОП-10 країн основних імпортерів української продукції, яку виробляють оборонні підприємства. Підписання меморандуму про партнерство з турецькою компанією LODOS Propulsion Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. може відкрити нові можливості для розвитку і залучення інвестицій для державного підприємства «Зоря»-«Машпроект».

У поточному році відбулося не менше трьох офіційних візитів представників «Укроборонпром» до Туреччини, а також більше десятка інших зустрічей, де обговорювалися спільні плани і перспективні напрямки співпраці.

У травні минулого року «Укроборонпром» підписав Меморандум з представниками корпорації Міноборони Туреччини ASFAT, яка об'єднує 30 державних оборонних і суднобудівних підприємств. Документ визначив принципи експорту продукції українського оборонно-промислового комплексу в Туреччину, а також передачі технологій з розробки і створення високоточного озброєння.

Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» — один з лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства — проектування, виробництво і ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики і газотранспортних магістралей. Продукція «Зорі» є конкурентоспроможною зі світовими аналогами і користується попитом.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини