Facebook Pixel

«Зоря»-«Машпроект» побудує газотурбінні двигуни для двох фрегатів ВМС Індії

Розробник і виробник газових турбін «Зоря»-«Машпроект» уклав контракт із компанією Goa Shipyard Limited на постачання двох агрегатів М7Н2 для потреб Військово-морського флоту Республіки Індія.

Як повідомляє пресслужба «Укроборонпрому», газотурбінними установками планують оснастити нові багатоцільові фрегати, які незабаром побудують на індійській верфі.

«Згідно з угодою, перший агрегат має бути готовий у грудні наступного року, другий — у липні 2023 року», — уточнили в «Укроборонпромі».

Telegram Logo

Установки М7Н2 мають модернізовану мікропроцесорну систему управління, потужність 58 тис. кінських сил і надають можливість розвивати швидкість корабля до 30 вузлів.

Нагадаємо, що впродовж останніх двох тижнів «Зоря»-«Машпроект» уклав контракти з індійськими замовниками на загальну суму майже $100 млн.

Goa Shipyard Limited — індійська державна суднобудівна компанія, яка розташована на західному узбережжі Індії у Васко-да-Гама, Гоа.

Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» — один із лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства — проєктування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики та газотранспортних магістралей. Продукція «Зорі» є конкурентоспроможною зі світовими аналогами й має попит.

Коментарі

Всі новини