Миколаївська «Зоря» — «Машпроект» модернізує газотурбінну електростанцію в Казахстані

Миколаївське ДП «Зоря» — «Машпроект», Західно-Казахстанська машинобудівна компанія та інвестиційна компанія «Гідромаш-Оріон» домовилися про співпрацю щодо модернізації «Уральської газотурбінної електростанції».

«14-15 січня відбувся візит генерального директора АТ «Західно-Казахстанська машинобудівна компанія» Азамата Батурина та генерального директора ТОВ «Інвестиційна компанія «Гідромаш-Оріон» Даурена Сісенова. Під час переговорів було досягнуто принципових домовленостей щодо співпраці ДП «Зоря» — «Машпроект» і «ЗКМК» у рамках проєкту зі збільшення потужностей Уральської газотурбінної електростанції (Західно-Казахстанська область, Республіка Казахстан)», — повідомляє пресслужба ДП «Зоря» — «Машпроект».

Проєктом зі збільшення потужностей ГТЕС передбачено будівництво нових енергоблоків загальною потужністю 30 МВт. «Зоря» — «Машпроект» розробить і надасть пропозиції щодо варіантів комплектації нових енергоблоків із використанням продукції підприємства.

Telegram Logo

Крім того, сторони домовилися про створення на території Казахстану спільного мультивендорного сервісного центру. «Зоря» — «Машпроект» також братиме участь у проєктах із капітального ремонту, модернізації та заміни наявного парку газоперекачувальних агрегатів і газотурбінних енергоблоків.

Уральська ГТЕС — газотурбінна електростанція когенераційного типу, складається із трьох енергоблоків. Була збудована в другій половині 2000-х років. 2013 року вийшла на проєктну потужність 48 МВт. Енергоблоки ГТЕС оснащені газотурбінними двигунами виробництва АТ «Казанське МПО» (м. Казань, РФ).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

АТ «Західно-Казахстанська машинобудівна компанія» є провідним розробником і виробником високотехнологічного обладнання для видобутку та транспортування нафти й газу, енергетичного обладнання, металоконструкцій і іншої машинобудівної продукції. Бере участь у державних програмах з освоєння виробництва високотехнологічного обладнання для різних галузей.

ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» — відомий у світі розробник і виробник газових турбін і газотурбінних установок морського та загальнопромислового застосування. Частка експорту в загальному обсязі постачань становить 90%.

Раніше в «Зоря» — «Машпроект» повідомили, що до кінця 2021 року введуть у серійне виробництво газотурбінні двигуни нових марок із жароміцних сплавів. Інновація збільшить ресурс двигунів у 1,5 раза.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини