Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ТОП-5 головних новин 18 листопада від The Page

Головні новини за 18 листопада 2022 року. Фото: gwaramedia.com

Головні новини за 18 листопада 2022 року. Фото: gwaramedia.com

П'ятниця, 18 листопада, була днем, багатим на новини як в Україні, так і за кордоном. Відновлення залізничного сполучення з Херсоном, суттєве зменшення доходів українських рестораторів через проблеми зі світлом, перекручування росією резолюції G20 щодо війни в Україні, вимога МАГАТЕ до рф вивести своїх військових з окупованої та ЗАЕС — ці та багато інших новин стали головними у інфопросторі минулого дня.

The Page зробив підбірку ТОП-5 новин 18 листопада, які були головними в інфопросторі цього дня.

Ресторатори втрачають доходи через ракетні обстріли рф

Бізнес в Україні вести зараз ой як непросто. Тебе то закидають ракетами, то залишають без світла і води на тривалий час. Все це, звісно ж, залишає відбиток на дохідності закладів. Так, як свідчать останні дані компанії Poster, після першої масованої ракетної атаки рф 10 жовтня люди боялися ходити до закладів, тому виторг впав на третину, а подекуди й на половину від показників вересня. Згодом ситуація почала налагоджуватися, однак почалися відключення електроенергії і це знову негативно вплинуло на заклади. А тут ще й додалися нові обстріли.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Власники закладів скаржаться, що інколи працюють взагалі в мінус.

Звісно ж, така ситуація спостерігається не по всій країні, однак проблеми наразі все ж відчувають ресторани в багатьох регіонах країни.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Відновлення залізничного сполучення зі звільненим Херсоном

У п'ятницю, 18 листопада, з Києва до Херсону вперше з дня повномасштабного вторгнення рф в Україну відправився потяг. Це сталося ввечері — після 22 години. До Херсону потяг станом на зараз вже повинен був прибути. За графіком це заплановано на 9 ранку.

Варто зазначити, що курсуватиме потяг щодня, але з Києва до Херсону він буде відправлятися по парних числах, а з Херсону до Києва – по непарних. Курсуватиме він одним складом із рейсом № 122/121 Київ — Миколаїв.

Квитки на перший рейс придбали близько 200 пасажирів.

МАГАТЕ знову просить рф піти з окупованої ЗАЕС

Міжнародне агентство з атомної енергії вже втретє звернулося до росії в вимогою вивести з окупованої Запорізької атомної електростанції своїх людей та повністю звільнити об'єкт.

Дану резолюція під час голосування не підтримали лише дві країни — сама ж росія, та її країна-спільниця Китай.

В МАГАТЕ наголошують, що рф повинна негайно звільнити ЗАЕС, адже це несе загрозу безпеці, оскільки російські окупанти тримають у заручниках український персонал ЗАЕС, що може негативно вплинути на їхні стан на робочому місці.

Також в МАГАТЕ наголосили, що не бачать ознак створення Україною «брудної бомби», у чому раніше Київ звинувачувала москва.

На росії відразу ж відреагували на нову резолюцію МАГАТЕ та заявили, що планують й надалі продовжувати переговори з агентством.

Відбудова України у 2023 році

Міністерство економіки оприлюднило розмір витрат, які наступного року направлять на відновлення зруйнованої інфраструктури України. Так, йдеться про суму у $17.

Як розповіла очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко, у першу чергу будуть відновлювати енергетичні об’єкти, дороги та мости.

Під час відбудови країни головним стане створення енергоефективних та енергонезалежних об'єктів.

До відновлення країни у першу чергу плануюють залучати українських бізнес, оскільки це дозволить нашій економіці працювати.

Росія має значний запас мікрочипів для створення високоточних ракет

Росія завдяки третім сторонам (які не побоялися санкцій США, — ред.) змогла зробити достатній запас мікросхем та всього іншого, що потрібно для виготовлення високоточних ракет.

Наразі російський ВПК працює у три зміни навіть на вихідних, щоб максимально швидко виробляти нові й нові ракети, які росія планує й надалі випускати по Україні.

Тобто всі твердження розвідок партнерів України щодо того, що у рф вже майже закінчилися високоточні ракети, не підтвердилися. Й хоч великі запаси ракет в росії дійсно вже могли закінчитися, проте вона має достатньо сировини, щоб виробляти нові.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини