Facebook Pixel

Просування українських військових і прапори в центрі Херсона. Що відомо про звільнення міста. ОНОВЛЕНО

У п'ятницю, 11 листопада, соціальними мережами почали ширитися фото із центру Херсона, де місцеві жителі розвісили українські прапори в очікуванні Збройних сил України.

Спочатку в мережі з'явилися світлини з українськими військовими в населених пунктах, розташованих у безпосередній близькості до Херсона. Згодом стало відомо, що ЗСУ вже ввійшли в Херсон. Це підтвердили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони.

Що відомо про звільнення Херсона та Херсонської області станом на 16:00 11 листопада

Спочатку офіційної інформації про те, що українські захисники зайшли в Херсон, не було. Проте просування українських військових відбувається дуже швидко — майже щогодини з регіону надходить інформація про те, що прапор України замайорів над ще одним деокупованим містом.

Жителі Херсону чекають на ЗСУ. 11 листопада 2022 року

Жителі Херсону чекають на ЗСУ. 11 листопада 2022 року

Приблизно о 15:30 в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони підтвердили, що в Херсон почали заходити частини Збройних сил України.

Quote«Херсон повертається під контроль України, у місто заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України буде припинено. Кожного російського військового, який чинитиме опір, буде знищено», — йдеться в повідомленні ГУР МО.

Як зустрічають українських військових на звільненій Херсонщині (відео)

Українських військових подекуди зустрічають цілі натовпи охочих їх обійняти, з-поміж них досить багато дітей. Люди з неймовірною радістю зустрічають українських військових. Вони одразу намагаються зняти всю проросійську символіку та замалювати її, а також відновлюють зображення українських гербів і кольори нашого прапора.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Your browser doesn't support HTML5 video.

З Херсона вже надходять відео, як містом рухаються автомобілі з українськими прапорами й сигналізують про те, що ЗСУ вже близько.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Що говорять у росії про відступ з Херсона

Водночас на росії заявили, що відступ російської армії з Херсона завершено. У рф також стверджують, що під час відступу втрат ані техніки, ані особового складу немає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉