Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Просування українських військових і прапори в центрі Херсона. Що відомо про звільнення міста. ОНОВЛЕНО

Звільнення Херсону: що відомо станом на 11 листопада 2022 року. Фото: Telegram

Звільнення Херсону: що відомо станом на 11 листопада 2022 року. Фото: Telegram

У п'ятницю, 11 листопада, соціальними мережами почали ширитися фото із центру Херсона, де місцеві жителі розвісили українські прапори в очікуванні Збройних сил України.

Спочатку в мережі з'явилися світлини з українськими військовими в населених пунктах, розташованих у безпосередній близькості до Херсона. Згодом стало відомо, що ЗСУ вже ввійшли в Херсон. Це підтвердили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони.

Що відомо про звільнення Херсона та Херсонської області станом на 16:00 11 листопада

Спочатку офіційної інформації про те, що українські захисники зайшли в Херсон, не було. Проте просування українських військових відбувається дуже швидко — майже щогодини з регіону надходить інформація про те, що прапор України замайорів над ще одним деокупованим містом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Жителі Херсону чекають на ЗСУ. 11 листопада 2022 року

Жителі Херсону чекають на ЗСУ. 11 листопада 2022 року

Приблизно о 15:30 в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони підтвердили, що в Херсон почали заходити частини Збройних сил України.

Quote«Херсон повертається під контроль України, у місто заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України буде припинено. Кожного російського військового, який чинитиме опір, буде знищено», — йдеться в повідомленні ГУР МО.

Як зустрічають українських військових на звільненій Херсонщині (відео)

Українських військових подекуди зустрічають цілі натовпи охочих їх обійняти, з-поміж них досить багато дітей. Люди з неймовірною радістю зустрічають українських військових. Вони одразу намагаються зняти всю проросійську символіку та замалювати її, а також відновлюють зображення українських гербів і кольори нашого прапора.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Your browser doesn't support HTML5 video.

З Херсона вже надходять відео, як містом рухаються автомобілі з українськими прапорами й сигналізують про те, що ЗСУ вже близько.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Що говорять у росії про відступ з Херсона

Водночас на росії заявили, що відступ російської армії з Херсона завершено. У рф також стверджують, що під час відступу втрат ані техніки, ані особового складу немає.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини