Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Просунулися вглиб на 36 км і відбили понад 40 міст і сіл : Залужний про успіхи ЗСУ на Херсонщині

Залужний про контрнаступ ЗСУ на Херсонщині. Фото з соцмереж

Залужний про контрнаступ ЗСУ на Херсонщині. Фото з соцмереж

Починаючи від 1 жовтня Сили оборони України загалом відвоювали в окупантів понад 1,3 тис. квадратних кілометрів території та деокупували більш як 40 населених пунктів на Херсонському напрямку. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Quote«На Херсонському напрямку з 1 жовтня просування наших військ углиб оборони противника складає до 36,5 км, загальна площа відвойованої території сягає 1381 кв. км, відновлено контроль над 41 населеним пунктом», — уточнив він.

За його словами, лише минулої бойової доби українські бійці відбили 6 населених пунктів на напрямку Петропавлівка — Новорайськ і ще стільки на напрямку Первомайське — Херсон. На обох напрямках ЗСУ просунулися на 7 км і сумарно взяли під контроль 264 кв. км (107 і 157 кв. км відповідно) території.

У Генштабі вперше прокоментували наказ Шойгу про відведення російських підрозділів з Херсона. У відомстві наголосили, що зараз не можуть ані спростувати, ані підтвердити інформацію, озвучену російським командуванням напередодні, але додали що продовжуватимуть наступ відповідно до свого плану.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«За кожним так званим «жестом доброї волі» противника стоять колосальні зусилля наших військ. Так само як ворог відходив із Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсона — це результат наших активних дій», — йдеться в повідомленні.

Контекст. В оперативному командуванні «Південь» скептично сприйняли обіцяне росіянам відведення сил із Херсона та вважають, що це могло бути «постановним шоу».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини