Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Це постановче шоу. В ОК «Південь» оцінили заяву щодо здачі росіянами Херсона

В ОК «Південь» вважають анонсоване відведення російських військ з Херсону частиною ІПСО. Фото з соцмереж

В ОК «Південь» вважають анонсоване відведення російських військ з Херсону частиною ІПСО. Фото з соцмереж

Збройні Сили Україні розцінюють наказ Міноборони рф щодо відведення російських сил з правобережжя Херсонщини як «постановче шоу». Як повідомила речниця ОК «Південь» Наталія Гуменюк, цей крок цілком може бути служити маневром для створення «хибного враження про справжні наміри»:

Quote«Те, що зараз заявляється – це спроба створити певне враження, що зберігатимуться життя солдатів, що зберігатиметься мирне населення – і чергова демонізація Збройних Сил України», – розповіла вона в етері телемарафону.

Гуменюк наголосила, що зазвичай військові операції проводяться без зайвого розголосу. А тому це «постановче шоу з проголошенням таких серйозних та важких рішень – це давно зрозумілий метод виправдання себе».

Вона також наголосила, що росіяни протягом тривалого часу укріплювали та будували оборонні рубежі під Херсоном не для того, аби просто здати місто. Також, за її даними, в обласному центрі й надалі дислокуються російські підрозділи готові тримати оборону.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше цього дня міністр оборони рф Сергій Шойгу перед камерами офіційно наказав почати відведення російських військ з Херсона та загалом правого берега Херсонщини.

В ОП заяву російського оборонного відомства навсправжки не сприйняли. Ба більше українців закликали передчасно не впадати в ейфорію та довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини