Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Контрнаступ триває: ЗСУ на Херсонщині деокупували 88 населених пунктів

Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині: ситуація в області на 4 листопада. Фото: Херсонська ОВА

Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині: ситуація в області на 4 листопада. Фото: Херсонська ОВА

Україна повернула контроль над 88 населеними пунктами в Херсонській області. Такі дані станом на 3 листопада навів заступник очільника Херсонської ОВА Вадим Гулько, пише «Суспільне».

За його словами, жителі деокупованих населених пунктів стикаються з такими проблемами, як-от відсутність водо-, газо- та електропостачання. На місцях тривають роботи з відновлення.

Quote«За останні місяці ми суттєво в цьому просунулися. Можна сказати, що станом на сьогодні газ уже є в домівках мешканців чотирьох населених пунктів із 31, а це 13 відсотків звільнених сіл і селищ. Світло наявне у 21 населеному пункті з 88, а це 24 відсотки відповідно. Відновлено водопостачання в 11 населених пунктах. Але підключення й відновлення цих джерел життєдіяльності просувається не так швидко, як хотілося б», — зазначив Гулько.

Він також розповів, що в деокуповані міста та села налагоджено підвезення гуманітарної допомоги. Люди отримують продовольчі набори, воду, засоби гігієни тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Глава Херсонської ОВА Ярослав Янушевич 4 листопада повідомив про доставлення в деокуповану частину області 29 дизельних генераторів. За його оцінкою, вони дадуть змогу відновити подавання води та забезпечити безперебійну роботу медичних закладів у громадах, де мешкають приблизно 12 тисяч осіб.

Контекст. Станом на 12 жовтня було відомо про 75 звільнених від російських загарбників населених пунктів у Херсонській області .

Підписуйтесь на нас в Google News!

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що тимчасово окупований Херсон може бути звільнено до кінця наступного місяця.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини