Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна у 2023 році витратить $17 млрд на відбудову: куди першочергово спрямують кошти

Україна витратить на відбудову $17 млрд у 2023 році. Фото: slovoidilo.ua

Україна витратить на відбудову $17 млрд у 2023 році. Фото: slovoidilo.ua

Наступного року Україна виділить приблизно $17 млрд на відновлення зруйнованої інфраструктури. Насамперед планують відновлення енергетичних об’єктів, доріг і мостів. Про це заявила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Вона наголосила, що після відбудови країни головними в Україні мають бути енергоефективність і енергонезалежність. І загалом Україну потрібно зробити кращою, ніж вона була до повномасштабної війни.

Quote«Після війни ми маємо побудувати країну, яка буде кращою за ту, що була до 24 лютого 2022 року. Під час відбудови ми маємо мислити не тактично, а стратегічно, робити ставку на енергоефективність і енергонезалежність. Під час відбудови нам знадобляться нові сучасні технології, які в майбутньому зроблять наше життя комфортнішим», — наголосила Свириденко.

Ще одним важливим моментом є побудова в Україні системи ефективного відновлення. Зробити це необхідно вже наступного року, адже саме тоді почнуться масштабні відновлювальні роботи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Уже наступного року почнеться перший етап відбудови України, і ми маємо довести нашим міжнародним партнерам, що наша система публічних закупівель і політики можуть бути не гіршими за системи Світового банку або ЄБРР», — наголосила очільниця Мінекономіки.

Водночас вона підкреслила, що український бізнес має бути максимально залучений до відновлювальних робіт, адже це дасть змогу економіці України активно працювати, а не простоювати.

Контекст. З моменту повномасштабного вторгення росії в Україну 24 лютого 2022 року окупанти зруйнували десятки тисяч житлових будинків. У містах, що перебували в окупації, усе майно в державних установах, школах, лікарнях було знищено або вкрадено.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Більшість міжнародних партнерів України вже пообіцяли, що долучаться до післявоєнної відбудови нашої країни. Однією з перших це пообіцяла зробити Велика Британія. Також це готові зробити міжнародні організації та мільярдери.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини