Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українці вже накупили в Дії військових облігацій на понад 140 млн грн. Херсон та Донецьк в лідерах

Українці купили військових облігацій на 142 млн грн через Дію. Фото з власних джерел

Українці купили військових облігацій на 142 млн грн через Дію. Фото з власних джерел

Через застосунок «Дія» вже вдалося продати військових облігацій на майже 142 млн грн. Кошти від продажу облігацій дозволяють наблизити перемогу України над росією, наголосив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, продано було вже 142 тисячі військових облігацій. Найчастіше українці купують облігації Херсону, Донецька та Мелітополя.

Quote«Українці вже придбали 142 тисячі військових облігацій через Дію. Це майже 142 мільйони гривень, які працюють на перемогу України. У лідерах – Херсон, Донецьк та Мелітополь. Нещодавно розпродали дві облігації – Луганськ та Крим. Додали два міста – Енергодар та Бердянськ», — розповів Федоров.

Як українці спонсорують перемогу України, купуючи військові облігації

Купівля облігацій громадянами дозволяє економіці працювати, що, своєю чергою, дає змогу державі виплачувати зарплати військовим, купувати воєнну техніку та забезпечувати ЗСУ усім необхідним.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Саме з бюджету виплачується заробітна плата військовим, вчителям та медикам. Купується зброя, техніка, медикаменти, каски та броніки для ЗСУ. Працюють підприємства та виплачують пенсії, соціальні виплати. Для того, щоб ми могли гідно тримати оборону, а ЗСУ деокуповувати міста, економіка має працювати. Кошти мають працювати», — заявив очільник Мінцифри.

Варто зазначити, що під час купівлі ОВДП українці не сплачують комісію за платіж, податок з отриманого доходу та додаткову комісію продавцю.

Що таке військові облігації

Державні військові облігації — це цінні папери, які випускає держава під час війни. Після їхнього придбання через 3, 6, 12 чи більше місяців власник облігацій може повернути за них кошти. Строк облігацій та термін виплат покупець обирає під час купівлі військових облігацій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Після купівлі військових облігацій вони зараховуються на інвестиційний рахунок протягом 3 робочих днів. Номінал однієї облігації складає 1000 грн.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини