Facebook Pixel

Нові функції «Приват24»: як придбати цінні папери онлайн

Приватбанк запустив операції з цінними паперами в оновленій версії «Приват24». Відтепер користувачі можуть купувати та управляти портфелем цінних паперів онлайн. Також сервіс отримав нові функції.

Так, клієнт банку може не тільки відслідкувати біржу цінних паперів, а й розрахувати дохідність інвестиції та побачити пов'язані з нею витрати та надходження за допомогою калькулятора, йдеться у повідомленні пресслужби банку.

Водночас тепер підписання всіх документів щодо відкриття рахунку в цінних паперах та їхнє придбання здійснюється за допомогою Smart ID. Завдяки цьому клієнти можуть подавати заявки на проведення операції у будь-який час.

Telegram Logo

Як придбати цінні папери у «Приват24»

Як купити цінні папери через Приват24

Як купити цінні папери через Приват24

Для того щоб придбати цінні папери, достатньо зайти у застосунок «Приват24», ліворуч обрати вкладку «Цінні папери».

Після цього треба натиснути кнопку «Придбати» та обрати ті папери, які вас цікавлять. У списку вказано ISIN код, дату погашення та відсоток доходності.

Приватбанк дозволив купувати цінні папери через Приват 24

Приватбанк дозволив купувати цінні папери через Приват 24

Натиснувши на обрані цінні папери, застосунок перекине вас на сторінку з калькулятором, де можна подивитися, скільки вдасться отримати прибутку з цих паперів. Варто зазначити, що у різних паперів можна придбати різну мінімальну кількість акцій.

Як порахувати прибутковість акцій в Приват 24

Як порахувати прибутковість акцій в Приват 24


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини