Нові функції «Приват24»: як придбати цінні папери онлайн

Приватбанк запустив операції з цінними паперами в оновленій версії «Приват24». Відтепер користувачі можуть купувати та управляти портфелем цінних паперів онлайн. Також сервіс отримав нові функції.

Так, клієнт банку може не тільки відслідкувати біржу цінних паперів, а й розрахувати дохідність інвестиції та побачити пов'язані з нею витрати та надходження за допомогою калькулятора, йдеться у повідомленні пресслужби банку.

Водночас тепер підписання всіх документів щодо відкриття рахунку в цінних паперах та їхнє придбання здійснюється за допомогою Smart ID. Завдяки цьому клієнти можуть подавати заявки на проведення операції у будь-який час.

Telegram Logo

Як придбати цінні папери у «Приват24»

Як купити цінні папери через Приват24

Як купити цінні папери через Приват24

Для того щоб придбати цінні папери, достатньо зайти у застосунок «Приват24», ліворуч обрати вкладку «Цінні папери».

Після цього треба натиснути кнопку «Придбати» та обрати ті папери, які вас цікавлять. У списку вказано ISIN код, дату погашення та відсоток доходності.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Приватбанк дозволив купувати цінні папери через Приват 24

Приватбанк дозволив купувати цінні папери через Приват 24

Натиснувши на обрані цінні папери, застосунок перекине вас на сторінку з калькулятором, де можна подивитися, скільки вдасться отримати прибутку з цих паперів. Варто зазначити, що у різних паперів можна придбати різну мінімальну кількість акцій.

Як порахувати прибутковість акцій в Приват 24

Як порахувати прибутковість акцій в Приват 24


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини