Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британія допоможе України відновити знищену рф транспортну інфраструктуру

Британія та Україна домовилися про спільне відновлення знищеної рф транспортної інфраструктури. Фото: facebook.com/MinInfra.UA

Британія та Україна домовилися про спільне відновлення знищеної рф транспортної інфраструктури. Фото: facebook.com/MinInfra.UA

Україна та Велика Британія продовжують посилення співпраці. Так, країни домовилися про партнерство для відновлення інфраструктури, пошкодженої у результаті вторгнення рф в Україну. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства інфрастуктури.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр транспорту Великої Британії Грант Шеппс підписали Спільний план дій щодо допомоги у відновленні транспортної мережі України, який передбачає надання українській стороні коштів, інженерної експертизи від престижних британських приватних організацій та транспортних засобів, а саме, 5 автобусів від Go Ahead Group для покращення мобільності українського населення, та обладнання для відновлення критично важливих маршрутів експорту зерна.

znimok-ekrana-2022-08-25-o-205452.png

Крім того британські спеціалісти підготують плани реконструкції аеропортної, злітно-посадкової та портової інфраструктури України.

Інші деталі нової україно-британської співпраці:

  • навчання персоналу аеропортів, диспетчерів повітряного руху та авіаційної безпеки;
  • надання Великою Британією пакету підтримки «Укрзалізниці» обсягом 10 млн фунтів стерлінгів (передбачає придбання обладнання для ремонту мостів);
  • облаштування тунелів;
  • надання більш ніж 120 контейнерів для транспортування зерна.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що британська допомога надасть Україні змогу безпечно експортувати зерно, продукти харчування та добрива захищеними транспортними коридорами.

Quote«У Сполученому Королівстві ми маємо найкращих транспортних експертів у світі і якщо ми поділимось ними з Україною, це не тільки допоможе відновитися Україні, але й підвищить авторитет британського бізнесу в глобальному масштабі», — зазначив міністр транспорту Великої Британії Ґрант Шеппс.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, у свою чергу, висловив подяку Великій Британії за підтримку боротьби України з російською агресією й наголосив:

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Доля війни вирішується не тільки на полі бою. Україні потрібна потужна економіка та стабільно працюючі об’єкти інфраструктури.
QuoteЗавдяки сьогоднішнім домовленостям ми розраховуємо отримати високоякісну експертизу від провідних британських компаній та інститутів для відновлення української інфраструктури».

Нагадаємо, британський уряд досить активно надає свою підтримку Україні. З початку повномасштабної війни українська сторона отримала від британської допомоги майже на 4 млрд фунтів стерлінгів.

Також Британія запровадила найбільший і найсуворіший пакет санкцій, які коли-небудь накладали проти рф.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини