Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна стала другою країною, яка домовилася з Великою Британією про цифрову торгівлю

Україна підпише з Великою Британією угоду про цифрову торгівлю. Фото: day.kyiv.ua

Україна підпише з Великою Британією угоду про цифрову торгівлю. Фото: day.kyiv.ua

Україна та Велика Британія співпрацюватимуть у сфері цифрової торгівлі. Про це інформує Міністерство цифрової трансформації.

Найближчим часом країни підпишуть відповідну угоду, розроблену Мінцифри, Мінекономіки України та Міністерством зовнішньої торгівлі Великої Британії.

Quote«Ми станемо другою країною світу, що підпише угоду про цифрову торгівлю з Великою Британією. Раніше Digital Economy Agreement було укладено з Сінгапуром», — наголосили в Мінцифри.

Варто зазначити, що укладена з Британією угода дозволить Україні розвивати цифрову торгівлю та інновації.

Основними напрямками співпраці визначено:

  • фінансові технології і платіжні системи,
  • відкриті цифрові ринки,
  • технічне співробітництво.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В Мінцифри наголошують, що цифрова торгівля у всьому світі переростає в домінуючу форму торгівлі. А підписана з Британією угода дозволить Україні долучитися до глобальної економіки та позитивно вплине на імідж нашої держави як торговельного партнера. Крім того це дозволить покращити довіру до українського бізнесу, залучати інвестиції та розвивати малий та середній бізнес.

Quote«Ми віримо, що економічні звʼязки між Україною та Великою Британією мають бути такими ж зручними, як наш застосунок «Дія», — 100% діджитал та мінімум бюрократії. Працюємо над швидким підписанням Угоди», — підкреслили у Міністерстві цифрової трансформації.

Коментарі

Всі новини