Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія запаслася мікрочипами для Калібрів, тож бити по Україні буде чим — The New York Times

Росія для виробництва високоточних ракет має достатньо технологій. Фото: novyny.online.ua

Росія для виробництва високоточних ракет має достатньо технологій. Фото: novyny.online.ua

Попри жорсткі санкції росія й надалі має доступ до обладнання, яке дозволяє їй виготовляти високоточні ракети. Про це пише The New York Times.

Як зазначає видання, минулого місяця президент рф володимир путін розповів, що росія зі всіх сил намагається збільшити обсяг виробництва обладнання та систем, «пов’язаних із забезпеченням підтримки» війни в Україні. Розвідка, своєю чергою, наголошує, що росії вдалося накопичити мікрочипи та інші технології, що необхідні для виготовлення високоточних ракет.

Отримати їх рф могла від третіх сторони, зокрема, державних та приватних організації, які готові ризикнути санкціями від США.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Якщо росії дійсно вдалося отримати достатньо мікрочипів, найближчим часом рф може запустити виробництво великої кількості «Іскандерів», «Калібрів» і крилатих ракет.

При цьому розвідники наголошують, що йдеться про дійсно велику кількість ракет, адже наразі військово-промисловий комплекс рф працює у три зміни навіть у вихідні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: раніше розвідка США, Британії та України стверджували, що в росії майже не залишилося високоточних ракет. Однак остання атака рф на Україну показала, що запасів в росії предостатньо.

Так, протягом однієї атаки 15 листопада рф запустила по Україні близько 100 ракет та мінімум 10 іранських дронів-камікадзе (які, як стверджувалося, у рф теж закінчилися, — ред).

За деякими даними, поповнювати рф запаси ракет допомагають Іран та Північна Корея. Проте доказів цього наразі немає.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини