Facebook Pixel

США пообіцяли росії нові санкції та покарання для Путіна

США рішуче засудили ракетні удари росії по Україні, включно з Києвом, 10 жовтня.

Атаки Москви вбили та поранили мирних жителів України та знищили цілі, що не мали військового призначення, підкреслюється у заяві на сайті Білого дому.

Quote«Вони ще раз демонструють всю жорстокість незаконної війни Путіна проти українського народу», — зазначають американці.

У заяві адміністрація Джо Байдена висловила співчуття рідним і близьким «безглуздо загиблих» та побажала одужання пораненим.

Білий дім підкреслив, що такі дії росії ще більше зміцнюють зобовʼязання США та їхніх союзників підтримувати Україну, скільки буде потрібно.

Quote«Разом із нашими союзниками та партнерами ми продовжуватимемо стягувати з росії кошти за її агресію, притягати Путіна та рф до відповідальності за її звірства та військові злочини та надавати підтримку, необхідну українським силам для захисту своєї країни та свободи», — запевнили в Білому домі.

США також закликали Москву негайно припинити агресію проти України та вивести війська з її територій.

Президент України Володимир Зеленський також заявив, що провів телефонну розмову з президентом США Джо Байденом, головною темою якої було постачання засобів ППО для України.

Quote«Нині це пріоритет номер один у нашій оборонній співпраці», — підкреслив український лідер.
Подякувати 🎉