Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ferrexpo призначила Джеймса Норта виконувачем обов'язків генерального директора

Норт візьметься за виконання обов'язків генерального директора 28 травня. Фото: Ferrexpo

Норт візьметься за виконання обов'язків генерального директора 28 травня. Фото: Ferrexpo

Компанія Ferrexpo призначила Джеймса (Джима) Норта виконувачем обов'язків генерального директора. Це призначення відбулося через шість місяців після того, як колишній керівник і контролюючий акціонер компанії Костянтин Жеваго тимчасово пішов у відставку, щоб розібратися з юридичними проблемами в Україні.

«Джим суміщатиме свою посаду головного операційного директора з посадою виконувача обов'язків генерального директора. Він не увійде до складу ради компанії, але буде запрошений на всі її засідання. Кріса Мейва попросили повернутися на свою колишню посаду фінансового директора», – йдеться у повідомленні компанії.

Норт візьметься за виконання обов'язків генерального директора 28 травня після щорічних загальних зборів акціонерів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. До початку роботи в Ferrexpo 2014 року Джим Норт був головним операційним директором London Mining, де він відповідав за розробку операційної та інвестиційної стратегії компанії по всьому світу. До цього він обіймав різні керівні посади в Rio Tinto, BHP Billiton та Mount Isa Mines в Африці, Південній Америці та Австралії.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія зі штаб-квартирою в Україні. Протягом 40 років вона займається видобутком, переробкою і продажем залізорудних котунів для світової сталеливарної промисловості.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Костянтина Жеваго підозрюють у розтраті майна банку «Фінанси та кредит». У грудні суд дозволив його заарештувати.

Коментарі

Всі новини