Суд дозволив заарештувати Костянтина Жеваго

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Суд дозволив заарештувати підозрюваного в організації розтрати майна банку «Фінанси та Кредит» на суму 2,5 млрд грн екснардепа Костянтина Жеваго.

Як повідомили в пресслужбі Генпрокуратури (ГПУ), слідчий суддя задовольнив клопотання, підтримане прокурором ГПУ, про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

У прокуратурі не називають імені екснардепа та назви банку безпосередньо, але кваліфікація підозри, дата висунення, сума розтрати та інші факти вказують, що мова йде саме про Жеваго і банку «Фінанси і кредит», де він є бенефіціаром.

«У зв'язку із систематичною неявкою в орган попереднього розслідування він оголошений у міжнародний розшук і слідчим суддею дано дозвіл на його затримання. Ця постанова суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою є підставою для затримання підозрюваного за межами України і видачі такої особи компетентним органам України», — повідомили в ГПУ.

Контекст

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Головне за 5 червня від The Page

Найважливіші новини бізнесу за 5 червня в щоденній підписці від The Page. З нами ви не пропустите нічого з того що дійсно заслуговує на увагу

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.