Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Перший день отримання 8 тисяч у «Дія»: 100 тисяч заявок і невдоволення Зеленського ФОПами

На порталі «Дія» почалася реєстрація заявок на отримання держдопомоги для ФОПів та працівників, які знаходяться у «червоній» зоні карантину. Кількість заявок уже наблизилася до 100 тис. У тестовому режимі реєстрацію на допомогу запустили ще 19 квітня, однак повноцінно вона запрацювала 20-го.

Про це повідомили в Офісі президента.

Крім гарантованої державою допомоги у розмірі 8 тис. грн підприємці та їхні працівники можуть отримати допомогу від місцевої влади, якщо вона ухвалить відповідне рішення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зокрема, президент Володимир Зеленський закликав малих підприємців та працівників у «червоних» зонах активніше реєструвати заявки у «Дія», щоб отримати держдопомогу.

Однак отримати таку допомогу зможуть тільки представники роздрібної торгівлі, громадського харчування, закладів культури та спорту. Крім того, вони повинні бути застраховані, тобто платити Єдиний соціальний внесок.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як отримати 8000 від Зеленського

Щоб отримати допомогу від держави потрібно зареєструватися в «Дія», після чого перейти до розділу «Послуги».

Далі необхідно вибрати пункт «Пенсії, пільги та допомога», а потім — «Одноразова матеріальна допомога ФОПам і найманим працівникам».

Якщо система схвалить виплату матеріальної допомоги, то варто заповнити форму, вказавши персональні дані:

  • прізвище, ім'я та по батькові;
  • дату народження;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта;
  • адресу реєстрації місця проживання;
  • номер банківського рахунку;
  • підтвердження відповідності застрахованої особи;
  • згоду на опрацювання персональних даних.

Контекст. Про намір виплатити державну допомогу ФОПам і працівникам підприємств, які страждають через карантинні обмеження в «червоних» зонах, стало відомо наприкінці березня.

Такі ж заходи щодо підтримки бізнесу та українців через посилення карантинних обмежень президент ініціював наприкінці 2020 року. Згодом Верховна Рада ухвалила законопроєкт, за яким підприємці можуть отримати одноразову фінансову допомогу для українців.

Пізніше сервіс «Дія» почав реєструвати заявки на отримання такої допомоги. Однак того самого дня в застосунку були помічені деякі баги, які заважали користувачам зареєструватися. Виплачувати допомогу почали 22 грудня. Тільки за день Пенсійний фонд профінансував виплати 2,2 млрд грн для 280,3 тис. осіб.

Коментарі

Всі новини