Підприємці та наймані працівники зможуть отримати 8 тис. грн допомоги через застосунок «Дія» з 14 грудня. Бета-тестування цієї послуги запустили 11 грудня.
Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка в програмі «Право на владу».
Як отримати 8000 грн Зеленського у застосунку «Дія»
Щоб оформити гроші потрібно подати заявку у розділі «Послуги». Гроші будуть зараховані до 31 грудня 2020 року, однак потрібно вказати IBAN особистого рахунку у гривні.
Наймані робітники можуть отримати допомогу за умов:
- якщо вони належать до працівників підприємств, які є у переліку видів економічної діяльності (КВЕД), і постраждали від карантину:
- роботодавець сплатив за них ЄСВ за третій квартал 2020 року;
- зарплатня працівника не перевищує 30 тис. грн на місяць за третій квартал;
- особа працює в організації не за сумісництвом.
ФОПи можуть отримати відшкодування, якщо:
- на 31 жовтня 2020 року основний КВЕД належить до тих, які постраждали від карантину;
- здійснює діяльність більше 3 місяців;
- сплатили ЄСВ не менш, ніж за три місяці в 2020 році;
- якщо людина не є ФОП та найманим працівником одночасно.
Контекст. Президент Володимир Зеленський підписав закони, які він ініціював для підтримки громадян і бізнесу в період дії карантинних заходів.
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин
3
ТОП-5 Новин
3