Мільярд на дітей ФОПів і п'ять — на кредити: хто може отримати карантинні гроші

Кабмін ухвалив рішення щодо допомоги для ФОПів. Фото: Нацбанк

Кабмін ухвалив рішення щодо допомоги для ФОПів. Фото: Нацбанк

Уряд на своєму засіданні 25 листопада ухвалив рішення щодо допомоги підприємцям, які постраждали від жорсткого карантину в Україні.

Виплати для дітей ФОПів

Так, уряд ухвалив рішення про те, що виплати на дітей ФОПів (фізична особа-підприємець), які обмежують свою роботу в карантин, продовжуватимуть з 1 листопада до 31 грудня 2020 року.

Це стосується сімей підприємців спрощеної системи першої та другої груп, де є діти віком до 10 років. Розмір виплат складає близько 2 тис. грн на одну дитину, загальне ж фінансування за цією програмою становитиме майже 1 млрд грн. Фінансувати програму будуть з Фонду боротьби з коронавірусом.

Telegram Logo

Водночас всі заяви, які були подані в травні-серпні (програму призупинили 1 вересня), автоматично продовжать.

Програма держгарантій для кредитів підприємців

Також Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив рішення про те, що держава гарантуватиме до 80% тіла кредиту, які підприємець буде брати в банку. Це стосується малого і середнього бізнесу. Фінансування програми складе 5 млрд грн, повідомив у своєму Telegram-каналі прем'єрміністр Денис Шмигаль.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Термін гарантій—- від одного до 10 років, водночас позичальник повинен відповідати певним умовам.

«Ще одна програма, яку ми запускаємо сьогодні, — це портфельні гарантії від держави по кредитах для малого і середнього бізнесу. Це так само повинно сприяти більш доступному кредитуванню».

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

прем'єр-міністр України

Контекст. Раніше повідомлялося, що до Верховної Ради найближчим часом подадуть законопроєкт про заходи щодо підтримки бізнесу і українців у зв'язку з посиленням карантинних обмежень.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини