Facebook Pixel

Депутат Бундестагу виступив проти участі України та Польщі в сертифікації «Північного потоку – 2»

Депутат Ернст оцінив участь Києва в сертифікації «Півічного потоку — 2». Фото: Nord Stream 2

Депутат Ернст оцінив участь Києва в сертифікації «Півічного потоку — 2». Фото: Nord Stream 2

Депутат німецького парламенту від партії «Ліві» та колишній очільник комітету з економіки та енергетики Бундестагу Клаус Ернст заявив, що ані Київ, ні Варшава не мають ставати учасниками процесу сертифікації газогону «Північний потік – 2». Він наголосив, що в України є єдине завдання – сплачувати рахунки.

Quote«Чому ми не повинні отримувати газ із Росії, якщо Україна не платить за рахунками?... Проблем нема, якщо сплачувати рахунки» — наводить слова політика видання «РБК».

Ба більше, Клаус наголосив, що усі домовленості між Вашингтоном і Берліном, зокрема і ті, що стосуються санкцій проти РФ, якщо Кремль застосовуватиме газ як зброю проти Києва, «є повною маячнею».

Політик наголосив, що якомога швидший запуск «Північного потоку – 2» дасть змогу знизити ціни на газ для населення ФРН. Він припустив, що сертифікація газопроводу може завершитися на початку наступного року.

Telegram Logo

Контекст. Нагадаємо, наприкінці вересня Федеральне мережеве агентство Німеччини (BNetzA) допустило польську державну енергокомпанію PGNiG та її дочку PGNiG Supply & Trading GmbH до сертифікації дочірнього підприємства «Газпрому» Nord Stream 2 AG як незалежного оператора газопроводу «Північний потік — 2».

У жовтні «Нафтогаз України» подав німецькому регулятору заявку на участь у процесі сертифікації оператора «Північного потоку — 2».

Коментарі

Всі новини